Eli tos nfsu2 Nii oon stage 4 ja oon pelannu 55% mut noi u.r.l on mahottomia kun en oo päässy kun ekan ja viidennen läpi ja 2,3 ja 4 odotaa vaan kartalla pelaamista mut oisko jotain vinkkejä miten pääsis helposti noi läpi??
Auttakaa U.R.L:öis
nfs-freak
5440
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei siin oo muuta ku oppia ajamaan ne radat, mun mielestä URL:ät on yks helpoimpia tos pelis.
url kisat ne on helppoja KUN OSAA AJAA ja ne raatkaan ei ole niin vaikeita ole pitemän pääle helppoja ne on vähän jaksaa yrittää ja lyötää kunnon auto joka kääntyy niissä tiukoissam mutkissa
kyllä ne pääsee kun vaan yrittää tarpeeksi niin mullakin oli ongelmia niís mutlopuksi oon päässyt melkeen kaikki ne
Siinä radassa jossa on serpentiini kurvi oli vähän vaikeuksia, mutta kun jotain 190kmh ajaa kanttareille niin ei sinkoudu valliin. siis tien vastaisesti kannattaa ajaa se. äh no ajakaa niille kanttareille niin näätte.
niin just. ajoin yhessä kisassa vähä liian kovaa niin siinä sitte meni kisa