Päätit sitte nainen tänään laittaa viestiä

Ehkä elämäni siistein ja ahdistavin hetki samaan aikaan. Vaikka sanoinki, että parempi ku susta ei kuuluis jatkossakaan, niin tiedä se, että mulla tais mennä roskia silmiin tai jotai ku sain sun viestis..
16731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ups joko se kakkonen hermostui sinuun? No ette kauhean pitkälle päässyt. Uutta kehiin! Älä masennu onhan sulla se ykkönen jota hoitelet kunnes uusi kehissä? Joskus käy näin ilman jää.

Äänestä
  • Ei oo mitään kakkosia, en oo sellanen. Ihan rehellisellä pohjalla tää on..

    Äänestä

Tiesithän, että monesti on näin: Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan.

Vaikka et mielestä poistukaan....

Äänestä
  • Tiesin ja tiedän. Jätin pallon jo aikaa sitte hälle ja en halua että mua enää sattuu ni hyvä näin!

    Äänestä

Muakin välillä ahdistaa jos joskus saisi tämän ikävän aisoihin. : )

Äänestä

Minusta se on hienoa että nainen lähetti viestin. Aloittaja sai viestin vaikka se ei ollutkaan mieleinen. Tuon jälkeen on helpompi jatkaa eteenpäin kohti uusia ihmissuhteita.

Äänestä
  • Oli se mieleinenki, luulin jo päässeeni vaan yli tästä lähettäjästä, mutta näköjään kovia tunnekuohuja aiheuttiki :)

    Äänestä

  • Jos se oli mieleinen niin vielä hienompi juttu. Ei ihminen niin helpolla tunteistaan pääse. Se on vain merkki siitä että olemme inhimillisiä ja tunteellisia ihmisiä.

    Äänestä

  • Miten sitä sanotaan, miehet ei itke. Ei päteny tähän kohtaan ja mieleinen oli :)

    Äänestä

  • Tosi mies uskaltaa näyttää tunteensa ja itkee. Itkeminen on vain merkki siitä että se toinen on todella tärkeä ja rakas ihminen sinulle. :) Hieno kuulla mukavia asioita :)

    Äänestä

Mä en ole ainakaan saanut mitää kunnon vastausta mihinkään ,vaikka olin sen kihlattu.

Äänestä

Viesti kännykkään, sähköpostiin, tänne?

Äänestä
  • Kännykkään se tuli watsapilla :)

    Äänestä

Anteeksi kuinka. Ihan vapaasti saa tulla keskustelemaan, että kaikki tarvittava tieto kuuluu korviin asti. Muuten tähän tilanteeseen ei tule mitään muutosta. Eli täällä kirjoitan vielä vuosia.

Äänestä
  • Paa uus viesti vaikka kirlsinki nii selvitetään asiat :)))

    Äänestä

Tuskin sulle mitään epäselvää tuossa viestissä on. Jos kerta sen noin ilmoittaa watsapissa. Toisaalta olet selvillä mitä haluaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hauskaamitensitä kirjoitti:

Ehkä elämäni siistein ja ahdistavin hetki samaan aikaan. Vaikka sanoinki, että parempi ku susta ei kuuluis jatkossakaan, niin tiedä se, että mulla tais mennä roskia silmiin tai jotai ku sain sun viestis..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu