Ehkä elämäni siistein ja ahdistavin hetki samaan aikaan. Vaikka sanoinki, että parempi ku susta ei kuuluis jatkossakaan, niin tiedä se, että mulla tais mennä roskia silmiin tai jotai ku sain sun viestis..
Vastaukset 16
- Olitkokettuna
Ups joko se kakkonen hermostui sinuun? No ette kauhean pitkälle päässyt. Uutta kehiin! Älä masennu onhan sulla se ykkönen jota hoitelet kunnes uusi kehissä? Joskus käy näin ilman jää.
- Hauskaamitensitä
Ei oo mitään kakkosia, en oo sellanen. Ihan rehellisellä pohjalla tää on..
- miehelle_
Tiesithän, että monesti on näin: Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan.
Vaikka et mielestä poistukaan....- Hauskaamitensitä
Tiesin ja tiedän. Jätin pallon jo aikaa sitte hälle ja en halua että mua enää sattuu ni hyvä näin!
Muakin välillä ahdistaa jos joskus saisi tämän ikävän aisoihin. : )
Minusta se on hienoa että nainen lähetti viestin. Aloittaja sai viestin vaikka se ei ollutkaan mieleinen. Tuon jälkeen on helpompi jatkaa eteenpäin kohti uusia ihmissuhteita.
- Hauskaamitensitä
Oli se mieleinenki, luulin jo päässeeni vaan yli tästä lähettäjästä, mutta näköjään kovia tunnekuohuja aiheuttiki :)
Jos se oli mieleinen niin vielä hienompi juttu. Ei ihminen niin helpolla tunteistaan pääse. Se on vain merkki siitä että olemme inhimillisiä ja tunteellisia ihmisiä.
- Hauskaamitensitä
Miten sitä sanotaan, miehet ei itke. Ei päteny tähän kohtaan ja mieleinen oli :)
Tosi mies uskaltaa näyttää tunteensa ja itkee. Itkeminen on vain merkki siitä että se toinen on todella tärkeä ja rakas ihminen sinulle. :) Hieno kuulla mukavia asioita :)
- Mykkäkoulu
Mä en ole ainakaan saanut mitää kunnon vastausta mihinkään ,vaikka olin sen kihlattu.
- Mihinsetuli
Viesti kännykkään, sähköpostiin, tänne?
- Hauskaamitensitä
Kännykkään se tuli watsapilla :)
- kerronvaikeatasiat
Anteeksi kuinka. Ihan vapaasti saa tulla keskustelemaan, että kaikki tarvittava tieto kuuluu korviin asti. Muuten tähän tilanteeseen ei tule mitään muutosta. Eli täällä kirjoitan vielä vuosia.
- Hauskaamitensitä
Paa uus viesti vaikka kirlsinki nii selvitetään asiat :)))
- Suoratsanatjotkakuulet
Tuskin sulle mitään epäselvää tuossa viestissä on. Jos kerta sen noin ilmoittaa watsapissa. Toisaalta olet selvillä mitä haluaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak2723864Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes2141799Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1451532- 1251245
- 761048
Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen
800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja1321027Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?
https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt418917Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?
Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero167757- 9731
- 45686