Kasvain hiirellä:(

Tyttöhiiret

Moikka! Tossa pari päivää sitten huomasin että hiirelläni on kasvain:( kasvain on kasvanut jo suht isoksi ja päätin että olisi armeliainta lopettaa hiiri mahdollisimman pian.... sitä mietin että mites toi sen kaveri hiiri? (jonka emo tuo kasvain hiiru on) luin että saattaa kuolla pelkkään suruunkin kun joutuu yksin elämään, joten mietin että olisko parempi että lopetettais samalla ettei joudu kärsimään surussa vai pystyykö elämään ilman kaveria? Tarttisin äkkiä vastauksia!! Kiitos.

3

131

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sedä

      Suosittelen kokeilemaan jos löytäisit toiselle uuden kodin missä se pääsisi laumaan. Aikuistenkin hiirien totutukset sujuu yleensä ongelmitta :) Munkin luokse voisi päästä jos satut asumaan lähistöllä (pk-seutu). Lopettaminenkaan ei ole huono vaihtoehto, itse päädyin siihen edellisen lauman viimeisen kanssa kun sitä ei voinut viiksenpurennan takia totuttaa uusiin hiiriin.

      • Kiitos vastauksestasi!:) en tiiä oikeen tota muuttamista kun on ollut aina tosi ujo.... ja nämä hiiret on ostettu eläinkaupasta joten en tiiä et ottaisko kukaan? kiitos ehotuksesta mut asutaan Turun seudulla:/ mut onko ihan mahdotonta yksin elää?


      • htrd6uyukih

        Idiootti... Ei eläin voi kuolla suruun. kyllä se pystyy yksin elämään, jos seurustelet sen kanssa usein eli siis joka päivä


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3149
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2495
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2136
    4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      2045
    5. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1952
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1594
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1560
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1253
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1168
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1083
    Aihe