Onko kokemuksia ja onko hintansa väärti?
http://www.lasertilkka.fi/laser-tilkka/ihon_laserhoidot/kuvagalleria/C21/
Laser Tilkka
2
397
Vastaukset 2
- punakuonotar
Muutama vuosi sitten kävin talvisin laserissa couperosan takia. Yksittäisiä, kirkkaammin paistavia verisuonia häivytti kohtuu hyvin, mutta yleistä punoitusta ei oikein.
Ja sanoivatkin, että niitä verisuonia tuppaa tulemaan aina uusiin paikkoihin lisää, kun siihen taipumusta on ihotyypilläni.
Kriteerit siihen, että on hintansa väärti, riippuu kokijasta. Itse halusin sellaista, mitä kai mahdoton toteuttaa: kaikki punaisuus pysyvästi pois ja tasaisen vaalea heleä iho tilalle. Sellaista en tietenkään saanut, mutta jotain eroa huomasin itse parempaan suuntaan. Mutta muille kai näytän aina punakalta possulta?
Nyt vuosia myöhemmin couperosa on taas päällä ihan urakalla: yleispunakkuus ja ällöttävät irralliset verisuonet kuultavat sieltä täältä.
Jos olisi rahaa, menisin kuitenkin taas syksyllä kokeilemaan, josko laser auttaisi edes sen verran kuin aiemminkin... - Nimetön80
Hei, en osaa sanoa tuohon aknearpien poistoon, mutta ihokarvanpoisto ei ollut Lasertilkassa hintansa arvoinen. Vaikutus oli hyvin pientä ja hinta aivan liian korkea. Tämä on tietysti vain minun kokemukseni, mutta en menisi sinne uudestaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 931729
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su4731297- 871154
- 721098
Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t1861073Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.421001- 93917
- 65695
Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta174680Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on60672