Onkos Luvialla komeita miehiä ja missä voisi törmätä niihin?
onko Luvialla komeita miehiä?
16
857
Vastaukset
- Manyyy
Luvian parhaat miehet ja isoilla vehkeillä varustetut ketaleet löydät huoltamolta. Tosin varaudu siihen että sinulla on aikaa kiertää laitakarin kivi 10 kertaa päivässä.
- nelosenruufka
Luvialla ei ole komeita poikia mutta jos niihin törmätä haluat niin se onnistuu parhaiten raumantiellä neljänruuhkassa.
- fillarifdiiru
Laitakarissa, siinä kiven vieressä laiturilla niitä seisoo päivittäin, kuin gigoloja etelän rannoilla.
- GoGirls
Lähdet ihmisten ilmoille, siellä niitä tulee vastaan, moneen makuun. 😉 Juttele ja hymyile. Mutta muista, moni kakku päältä komia, mutta saattaa olla pahasti mätä sisältä. Miehen kuuluu olla mies, niin ulkoisesti, kuin sisäisestikkin.
- eiolemiehiä
Luvialla ei ole yhtään miestä mutta bensa asemalta löytyy kyllä munilla varustettuja juoru ämmiä.
- Gogosalko
On maar tääl kivoi ja komeit miehi. Parhaat tule tekemää remppaa jos keittelee päiväkaffeet. Aukas silmäs vaik Essol tai käy kiertämäs kivi. Tai men juhannusaaton juurel seisomaa ja odot siin. Kyl ne jottei tule pyytämä. Tai men mattopyykil. Siin ne kiaha.
- Remppaeetu
Juhannussalon
- poikienpoika
Oli meitä poikia raitilla viis,oli tyttöjä myös muttei välitetty niist
- Kelaaja
Kuka kyselee komiaa miestä....? Tääl olisi yks komia mies mut tuo noi kannattaa pitää kiirettä kyseleliöitä on paljon, minut tuo noi ni löytää laitkaris tai kahviosta.
- saunotaanvihdotaan
Tulisitko saunakaveriksi vanhemmalle herrasmiehelle?
- Tissittanaan
Viikonloppuna Laitakariin, siellä varmast laadukkaampi ja monipuolisempi valikoima, kuin normi viikonloppuna. ;)
- kiinnostunutoldlady
ST:1 pihalla siinä mainostaulun alla tai mikä kuntatiedote lienee, penkeillä istuvat, omia eväitä syövät ja juovat tai sitten tien toisella puolen frisbeegolf radalla. Komeita isovehkeisiä alfauroksia.
- Anna.mun.kaikkikestää
Saman asian olen todennut, sairaan pihit ryökäleet keittävät kavit kotona ja tulevat juomaan st1 pihalle,aamupesu ja muut toimet hoidetaan huoltamon veskissä.
- Vanhasale
Mä veikkaisin et frisbeeradal olis mahkui ja jettikisois tietty.
- Oopel
Ei luvialt miehii löydy,luvialaiset surkeet naivat sukulaisiaan ja jälkensä on jättänyt nuo herkunpi mitä serkunpi liitot.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1931402
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138903- 85862
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?52781- 51758
Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t253657Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä321616Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7605Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55599- 53594