Onkos Luvialla komeita miehiä ja missä voisi törmätä niihin?
onko Luvialla komeita miehiä?
16
805
Vastaukset
- Manyyy
Luvian parhaat miehet ja isoilla vehkeillä varustetut ketaleet löydät huoltamolta. Tosin varaudu siihen että sinulla on aikaa kiertää laitakarin kivi 10 kertaa päivässä.
- nelosenruufka
Luvialla ei ole komeita poikia mutta jos niihin törmätä haluat niin se onnistuu parhaiten raumantiellä neljänruuhkassa.
- fillarifdiiru
Laitakarissa, siinä kiven vieressä laiturilla niitä seisoo päivittäin, kuin gigoloja etelän rannoilla.
- GoGirls
Lähdet ihmisten ilmoille, siellä niitä tulee vastaan, moneen makuun. 😉 Juttele ja hymyile. Mutta muista, moni kakku päältä komia, mutta saattaa olla pahasti mätä sisältä. Miehen kuuluu olla mies, niin ulkoisesti, kuin sisäisestikkin.
- eiolemiehiä
Luvialla ei ole yhtään miestä mutta bensa asemalta löytyy kyllä munilla varustettuja juoru ämmiä.
- Gogosalko
On maar tääl kivoi ja komeit miehi. Parhaat tule tekemää remppaa jos keittelee päiväkaffeet. Aukas silmäs vaik Essol tai käy kiertämäs kivi. Tai men juhannusaaton juurel seisomaa ja odot siin. Kyl ne jottei tule pyytämä. Tai men mattopyykil. Siin ne kiaha.
- Remppaeetu
Juhannussalon
- poikienpoika
Oli meitä poikia raitilla viis,oli tyttöjä myös muttei välitetty niist
- Kelaaja
Kuka kyselee komiaa miestä....? Tääl olisi yks komia mies mut tuo noi kannattaa pitää kiirettä kyseleliöitä on paljon, minut tuo noi ni löytää laitkaris tai kahviosta.
- saunotaanvihdotaan
Tulisitko saunakaveriksi vanhemmalle herrasmiehelle?
- Tissittanaan
Viikonloppuna Laitakariin, siellä varmast laadukkaampi ja monipuolisempi valikoima, kuin normi viikonloppuna. ;)
- kiinnostunutoldlady
ST:1 pihalla siinä mainostaulun alla tai mikä kuntatiedote lienee, penkeillä istuvat, omia eväitä syövät ja juovat tai sitten tien toisella puolen frisbeegolf radalla. Komeita isovehkeisiä alfauroksia.
- Anna.mun.kaikkikestää
Saman asian olen todennut, sairaan pihit ryökäleet keittävät kavit kotona ja tulevat juomaan st1 pihalle,aamupesu ja muut toimet hoidetaan huoltamon veskissä.
- Vanhasale
Mä veikkaisin et frisbeeradal olis mahkui ja jettikisois tietty.
- Oopel
Ei luvialt miehii löydy,luvialaiset surkeet naivat sukulaisiaan ja jälkensä on jättänyt nuo herkunpi mitä serkunpi liitot.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614198KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1152752Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452252Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?291913- 241843
- 281566
- 171420
- 731360
- 1461307
- 311178