Onkos Luvialla komeita miehiä ja missä voisi törmätä niihin?
onko Luvialla komeita miehiä?
16
832
Vastaukset
- Manyyy
Luvian parhaat miehet ja isoilla vehkeillä varustetut ketaleet löydät huoltamolta. Tosin varaudu siihen että sinulla on aikaa kiertää laitakarin kivi 10 kertaa päivässä.
- nelosenruufka
Luvialla ei ole komeita poikia mutta jos niihin törmätä haluat niin se onnistuu parhaiten raumantiellä neljänruuhkassa.
- fillarifdiiru
Laitakarissa, siinä kiven vieressä laiturilla niitä seisoo päivittäin, kuin gigoloja etelän rannoilla.
- GoGirls
Lähdet ihmisten ilmoille, siellä niitä tulee vastaan, moneen makuun. 😉 Juttele ja hymyile. Mutta muista, moni kakku päältä komia, mutta saattaa olla pahasti mätä sisältä. Miehen kuuluu olla mies, niin ulkoisesti, kuin sisäisestikkin.
- eiolemiehiä
Luvialla ei ole yhtään miestä mutta bensa asemalta löytyy kyllä munilla varustettuja juoru ämmiä.
- Gogosalko
On maar tääl kivoi ja komeit miehi. Parhaat tule tekemää remppaa jos keittelee päiväkaffeet. Aukas silmäs vaik Essol tai käy kiertämäs kivi. Tai men juhannusaaton juurel seisomaa ja odot siin. Kyl ne jottei tule pyytämä. Tai men mattopyykil. Siin ne kiaha.
- Remppaeetu
Juhannussalon
- poikienpoika
Oli meitä poikia raitilla viis,oli tyttöjä myös muttei välitetty niist
- Kelaaja
Kuka kyselee komiaa miestä....? Tääl olisi yks komia mies mut tuo noi kannattaa pitää kiirettä kyseleliöitä on paljon, minut tuo noi ni löytää laitkaris tai kahviosta.
- saunotaanvihdotaan
Tulisitko saunakaveriksi vanhemmalle herrasmiehelle?
- Tissittanaan
Viikonloppuna Laitakariin, siellä varmast laadukkaampi ja monipuolisempi valikoima, kuin normi viikonloppuna. ;)
- kiinnostunutoldlady
ST:1 pihalla siinä mainostaulun alla tai mikä kuntatiedote lienee, penkeillä istuvat, omia eväitä syövät ja juovat tai sitten tien toisella puolen frisbeegolf radalla. Komeita isovehkeisiä alfauroksia.
- Anna.mun.kaikkikestää
Saman asian olen todennut, sairaan pihit ryökäleet keittävät kavit kotona ja tulevat juomaan st1 pihalle,aamupesu ja muut toimet hoidetaan huoltamon veskissä.
- Vanhasale
Mä veikkaisin et frisbeeradal olis mahkui ja jettikisois tietty.
- Oopel
Ei luvialt miehii löydy,luvialaiset surkeet naivat sukulaisiaan ja jälkensä on jättänyt nuo herkunpi mitä serkunpi liitot.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4618288Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1165707Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen
Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi1164711Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2284628Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli364529Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s554033Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603900Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä
ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan793772Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto
Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava453715SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1293608