Elikkä: Olen huomannu, et eräs poika tuijottelee mua niinku ei olis ennen ihmistä nähny. Tämä samanen poika on mun kanssa samassa musiikin ryhmässä. Poika on todella ujo, eikä puhu juurikaan mitään, ja on muutenkin hiljainen... Mutta välitunneilla se tuijottaa... suorastaan mulkkaa... muttei mitenkään pahantahtoisesti... Onkelmana on vain se, että tämä "heppu" on aivan älyttömän laiha: suorastaan pelottavan laiha. Toisinkuin minä 158/68 Et selittäkää, onko sillä silmissä vikaa, päässä vai onko se muuten vaan huumaantunu mun todella runsaista muodoista, joista se ite pystyy vain haaveilemaan....?!?!
Se tuijottaa.... "O.o"
jipii
3441
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Voisiko hän mahdollisesti olla sinusta kiinnostunut? :)
Tuo voisi hyvinkin kuullostaa siltä, sillä kuten me jokainen tiedämme, niin katsehan usein jää kiinni kiinnostavaan ihmiseen ;) Mutta tuota en ymmärtänyt, tuota pituus/laihuus ja sinun pituus/paino juttua.
:)
Lähinnä tarkotin sitä, et miltä mä ja se näytettäis parina... X) Todella hupaisaa...
Tyyppi voi hyvinkin olla kiinnostunut ja tuijottelee sinua juuri sen takia, mutta toisaalta voin kyllä sanoa, ettei pelkät katseet välttämättä tarkoita yhtään mitään... :/