Olin sovittamassa yliopippilaspukua ja nainen otti housun mittoja. kun se siinä kumarteli niin kattelin sen kaula-aukosta sisään. Vaikken nähnyt kuin liivit niin se nainen rupesi mielettömästi kiihottamaan, vaikkei se ollut edes minkään näköinen eikä edes nuori vaan joku isoäiti rillipää.
Sitten oli liian myöhäistä ajatella muuta, ja housunetumus pullistui ihan tosi paljon. Se nainen rupesi ihmettelemään uudestaan niiden housujen istumista ja sitten se katsoi ihan suoraan sitä pullottavaa etumusta ja sit se sanoi että ohhoh, sovitetaampa takki välillä. Mä olin ihan että anteeks ihan kauheesti, mutta se häipy hetkeks jonnekin. Sitten mä olin ihan tosi punanen ja hävetti ihan kauheesti ja sitten kun se tuli takas takin kanssa niin se hoiti ne byysat ja sitten se käski vaihtamaan.
Se kyllä hymyili mulle ja mä luulen että se silitti vähän mun bebaa mutta en oo varma oliko se tarkoituksella. Onko se mahdollista että se oli hyvillään, vai pahastuuko naiset tollaisesta helposti, ja onko se mahdollista että se kertois takahuoneessa?
Sitten oli liian myöhäistä ajatella muuta, ja housunetumus pullistui ihan tosi paljon. Se nainen rupesi ihmettelemään uudestaan niiden housujen istumista ja sitten se katsoi ihan suoraan sitä pullottavaa etumusta ja sit se sanoi että ohhoh, sovitetaampa takki välillä. Mä olin ihan että anteeks ihan kauheesti, mutta se häipy hetkeks jonnekin. Sitten mä olin ihan tosi punanen ja hävetti ihan kauheesti ja sitten kun se tuli takas takin kanssa niin se hoiti ne byysat ja sitten se käski vaihtamaan.
Se kyllä hymyili mulle ja mä luulen että se silitti vähän mun bebaa mutta en oo varma oliko se tarkoituksella. Onko se mahdollista että se oli hyvillään, vai pahastuuko naiset tollaisesta helposti, ja onko se mahdollista että se kertois takahuoneessa?
Vastaukset 13
Vanhimmat
Naisethan ovat hyvin otettuja, jos saavat huomata että heidän takiaan jonkin miehen kyrpä nousee seisomaan. Ei nainen tietenkään voi tuntemattomalle ilmaista koko tunnerepertoaariansa, ei myönteisiäkään tunteitansa, mutta tieto siitä, että on haluttava, on kerta kaikkiaan nannaa, saa tuntea olevansa prinsessa.
Toki rouva halusi osoittaa sinullekin kohteliaisuutta kiitokseksi. Silitti siksi peppuasi melkein huomaamatta, mutta tarkoituksellisesti. Ajattele asiaa hänen kannaltaan.
Tansseissahan naiset ovat aivan otettuja, jos havaitsevat miehellä kyrvän seisovan. Vetävät mielellään miehenkin lähemmäksi, jotta saisivat tuntea ihanan seisotuksen. Ja naisilla on ihan sama reaktio kuin miehillä. Vaikka he eivät antautuisikaan heti tanssi-iltana seksiin, vitun paisuminen ja kostuminen on aivan välttämätön onnistuneelle illalle.
Totta kai uskallat mennä liikkeeseen uudelleen!
Ja onnea uudelle ylioppilaalle!
No tuo oli kyllä miehen kirjoitus tuo. Minä olen sairaanhoitaja ja tiedän että miehillä ja varsinkin pojilla aika helposti seisoo ja epämiellyttävää se on kun tietää että minuahan ne katselevat ja kuvittelevat ties mitä. Joskus on kyllä melko komeitakin miehenelimiä nähnyt ja sitten pari kertaa on itselläkin ollut vaikea olo eikä tiedä minne silmänsä panisi ja illalla valvottanutkin.
Hiukan outoa. Paheksut poikia, joilla nousee kyrpä, jos et itse tunne vastamieltymystä, mutta jos näet sinua miellyttävän miehen komeat elimet, pidät aivan luonnollisena, että on illalla valvottanutkin.
Tasapuolisuutta. Miten voit pitää epämiellyttävänä, että toisilla seisoo sinun seurassasi, mutta saisi seisoa vain niillä, jotka miellyttävät sinua? Huomaa että olet haluttu. :)
Moikka hoitsu, missäpäin vaikutat, voitasko-olla yhteydessä....
no on se noloa mutta ehkä se tykkäs siitä tai sitten vaan ymmärsi. Katsos kun ollaan kaikki oltu nuoria. Voin kertoa että monta kertaa kastuu naiselta housut vastaavassa tilanteessa, mutta siitä ei usein jää kiinni. Ehkä sekin nainen oli miesten peffoja hiponut "puolivahingossa" ja illalla kuvitellut tyylikkään pukumiehen röhkivän baarikärpäsen tilalle, ja ehkä sitten jonainen kertana kun sen mies nylkki sitä kännissä, se kuvitteli että se olit sinä nuoruuden innolla ja kas, heti kastui paikat. TAi ehkä se oli yksinäinen ihminen, sen parempi. Olen minäkin tuollaisia kuvitellut, nuoria ja innokkaita poikia ja niiden vahingossa pystyyn nousevia kulleja.
Juuri niin! Naturalia non sunt turpia, eli luonnolliset asiat eivät ole ujostuttavia. Kyllä naiset tietävät, että heillä turpoaa ja kostuu vittu, ja miehillä nousee kyrpä, varsinkin nuorena. :)
En menis vähään aikaan. Varmasti naiset juttelee tuollaisista, ja onhan se vähän sulka hattuun että on saanut jonkun nuoren pojan kiimasta sojottamaan.
Veljellni kävi noin kun se oli bongannut naapurin tytön ottamasta aurinkoa rannalta ja mennyt juttelemaan, ja sillä oli ollut hirveä stondis. Koko piha tietää sen, varmaan jo vanhemmatkin.
Ajattelepa asiaa naapurin tytön kannalta. Hän on kertonut asiasta laajemminkin, koska on tiennyt, että seisotus johtuu hänestä. Tyttö on ollut niin otettu, ettei ole pystynyt olemaan kertomatta muillekin. Hän on tuntenut olevansa prinsessa.
Jos vanhemmat ovat kuulleet asiasta, tietävät, että itselläkin on ollut kiihotus herkässä nuorena. Miehillä on seissyt ja naiset ovat olleet vittu turvoksissa ja kosteana. Nuori, joka on epävarma itsestään, saattaa pitää seisotusta ujostuttavana, mutta aikuiset hymyilevät omille nuoruusmuistoilleen.
Niin minäkin. Olin nuorena toisen miehen kanssa saunassa, kun kaksi tyttöä souteli lammella. Kutsuimme tytöt saunomaan. Minullahan nousi kyrpä seisomaan. Ei tulisi mieleenkään, että ujostuttaisi. Oli taatusti tahaton kohteliaisuus tyttöjä kohtaan. Tunsivat olevansa naisia par excellence. :)
Joku tyhmä uskoo näitten tissiposki poikien juttuja mistä lie isojen poikien lehdessä tuoki juttu väännetty
Huomaa, että olet vielä lapsi. Sekä tietosi että kokemuksesi ovat vielä aika suppeat. Maailmassa tapahtuu paljon ihmeellisempiä asiota. Sinulle sellainen, mitä et ole nähnyt, on kuvittelua. Lapsen maailmaa. :)
Työnnä löylykauhan perseeseen peräkamari juntti
Mulla nous kerran saunassa kaveriporukan nähden. Pojat pilkkas pitkään ja tytöistä joku oikein suuttu ja sano että inhottavaa, mutta yks tyttö sanoi myöhemmin että ihan kiva. Ei halunnut kokeilla.
Yksi tyttö myöhemmin saattoi sanoa oman mielipiteensä, kun muut eivät olleet muodostamassa sosiaalista painetta.
Pojat luulevat, että kyrvännostatusta kuuluu pilkata ja moittia. Niin luulevat porukassa tytötkin. Mekanismi on sama kuin porukalla kiusaamisessa. Todellisuudessa, jos tytöt saavat ilmaista kahdenkesken tuntemuksensa muiden kuulematta, he ovat imarraltuja, kun pojan kyrpä nousee.
Kuten edellä kerroin, minulle kävi samoin kerran nuorena. Olin toisen miehen kanssa saunassa, kun kaksi tyttöä souteli lammella. Pyysimme tytöt mukaan saunaan, ja minullahan kyrpä heti nousi ja kovettui. Myöhemmin toinen mies oikein vihaisena haukkui minua, kun kyrpä oli seissyt. Tosiasiassa tytöt tunsivat olevansa viehättäviä, kun tiesivät, että seisotus ei suinkaan ole tahdonalaista. Miehellä seisoo, jos tytöt ovat viehättäviä.
Ja kannattaa muistaa, että nekin tytöt, jotka nuorena ympäristön paineesta eivät lausu omia mielipiteitään, ovat iäkkäämpinä hyvin imarreltuja, kun miehellä ottaa eteen. On aivan tavallista, että alastoman naisen seurassa seisottaa. Niin naisellakin vittu kostuu ja turpoaa. Koska se ei näy, nainen voi sen salata, mutta nauttii itsekseen miellyttävästä tunteesta. :)