Sanoin haluavasi olla kaveri. Miten nyt sitten kokeilisin onneani, että onko jokin muuttunut? Toki edelleen haluaisin sut.
Mitä voisin sanoa J-mies
SattuisikoTaasVain
9437
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
En halua sua muuta kuin frendinä.
Kukas mä sitten olen, kun voit noin varmasti sanoa?
S olet. Ja minä J.
En muuten ole mikään S, että pieleen meni.
J sitten. On olemassa myös M, H, N ja A. Osa näistä on Jiin työkavereita ja osa näistä on myös testattu työolosuhteissa.
Sovittiin että ollaan kavereita, mutta sulla jäi jotain hampaankoloon. Kavereilla tarkoitan sitä, että meidän välille ei olisi jäänyt pahaa verta.
Ei tuokaan kyllä oikein osunut.
Laita sähköpostia, niin jää yhteystiedot. Silloin voisi puhua asiasta. Kavereina on helpompi puhua. Näköjään tunteet häiritsevät vapaasti puhumaan asiasta. Todellisuudessa tämä tilanne ei ole edes vaikea.
"Hei mies, mitä haluat minulta ? Olen se nainen ketä etsit ja näimme ...." ja yhteystiedot. Miksi yhteydennotto olisi ongelma sinulle, jos molemmat haluavat puhua ?
En ole viemässä naisen vapautta pois, eikä hänen tarvitse ainakaan nyt kertoa asioita mistä on vaikea puhua. Haluan, että kaipaamani nainen ymmärtää, että omalla hiljaisuudella hän häiritsee meitä molempia.
Tämä mies se jaksaa jokaisen kohdalla..:)