Olen ollut tekemisissä vaalean härkämiehen kanssa jonkin verran. Haluaisin hänestä enemmän, haluaako hän minusta? Onko hänellä muita naisia elämässään?
Näimme tänään mutta hän katosi näkökentästäni jossakin vaiheessa.
Näimme tänään mutta hän katosi näkökentästäni jossakin vaiheessa.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Hei,
Saan tästä sellaisen vaikutelman että voisit hieman nyt hellittää ja antaa hänen niin sanotusti metsästää sinua.
Härkämies on vahva ja hidas liikkeissään, tosin se on vain aurinkomerkki joka ei kerro kuin murto-osan ihmisestä, mutta artrologiasta vaikka sitten myöhemmin!!!
Hänen täytyy saada vallottaa ja yleensäkin miehen pitää vallottaa nainen ja sitten nainen valitsee. On hieman vaikeaa kun meillä on tämä tasa-arvo mutta meidän evoluutio ei siinä ole pysynyt perässä.
Kun hän huomaa että sinä menet muina miehinä niin hän kiinnostuu todennäköisesti sinusta uudelleen. Liian helppo on mielenkiinoton.
Koska kuitenkin näen että teillä olisi hyvät mahdollisuudet olla yhdessä.
Joten tyttö siellä vähän viilenee ulkonaisesti, sisäisesti saat ajatella tulisesti, niin kyllä homman pitäs muuttua.
Terveisin Tarotar🌹☕🍨