Neiti nokinenälle

Hyvät yön toivotukset! ;) Unohda tuo nokinenä! Pistin se vain kiusalla. ;D
4212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niinpä vissiin kiusalla ;) Vaikka ei ollu mulle, mutta... Hyvää yötä sulleki, kuikistelija :)

Äänestä

Hyvää yötä! Hyvä korjaus, senkin nokkela, jos mä vaik suutun kun pidät jo nokisenakin... Haenpa täs vaan sitten sen luutani ja lennähdän vuorelleni murjottaan.... ;P

Äänestä

Mä olin kerran tänä kesänä yhden rakkaan miehen mökillä naama ihan nokisena.

Äänestä

Jään odottamaan rakkauskirjettä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä-sä kirjoitti:

Hyvät yön toivotukset! ;) Unohda tuo nokinenä! Pistin se vain kiusalla. ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu