Ketää lähös Dorikseen?

Tiistaisin on Leidiisnait!! ja Olterissa kympintiistai!
3110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mie meen Kivijalka, siellä on Jari soittamassa levyjä.

Äänestä

Siis meen Kivijalkaan.

Äänestä

Jos viestittäjä tarkoittaa Doriksella hotelli Lappeen entistä...huom ENTISTÄ yökerhoa niin jälkijunassapa oot, heh! Eipä ole Doris ollut moneen, moneen vuoteen ja eipä itseasiassa Hotelli Lappeessa ole mitään yökerhoa. Keksi tiistai-illalle muuta harrastusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SkeidaPetePetterson kirjoitti:

Tiistaisin on Leidiisnait!! ja Olterissa kympintiistai!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu