Tiedät sisimmissäsi

Ettet voi loputtomasti lykätä kohtaamista. Joskus on tavattava.
7361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Yhymmmmm.

Äänestä

No jos jossakin nähdään niin tavataan.
Minä en mitään lykkää, miksi niin edes kuvittelet, höh.

Äänestä

Kyllä sitä vaan voi lykätä.. Tukahduttaa tunteet ja elää onnettomana loppuun asti.

Äänestä

Miksi olisi, miksi pitäisi tavata joku josta ei ole edes kiinnostunut. Viesteihin ei vastata silloin kun ei kiinnosta. Mikä siinä on niin vaikea tajuta?

Äänestä
  • Sinustako ollaan nyt kiinnostuttu?

    Äänestä

No öö, se kyllä tulee oleen väistämätöntä, mutta siihen saakka trallalaa, kädet korville ja laput silmille!

Äänestä

Luulin että sinä välttelit minua. Sinulla perheellisenä on helpompaa kun ei nähdä. Minulla herää tunteet aina kun nähdään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rqwereqw kirjoitti:

Ettet voi loputtomasti lykätä kohtaamista. Joskus on tavattava.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu