Tasalankadun Tuhkanen

Kämpästäsi tulee todella etova haju yläkerroksiin ja et taida muuta tehdäkään, kun vetää sätkää verhot kiinni ikkunoissa? Karmea sätkän lemu tulee ovenraoistasi ja ilmastoinnin mukana ylös!
3121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse haiset, kerrostalokyttääjä

Äänestä

Ime mummo sykkivää ja huolehdi vaan omista asioistasi niin kauan kun vielä voit...

Äänestä

Tuhkanen Tämä on protesti Suomen lipun puolesta. Haastan kaikki ystäväni vaihtamaan suomen lipun profiilikuvakseen yhden (1) vuorokauden ajaksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NimeäKerätään kirjoitti:

Kämpästäsi tulee todella etova haju yläkerroksiin ja et taida muuta tehdäkään, kun vetää sätkää verhot kiinni ikkunoissa? Karmea sätkän lemu tulee ovenraoistasi ja ilmastoinnin mukana ylös!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu