Misseillä Kiistaa LUUSERI Laurista, Idoottejako?

Shirly Karvinen ja ex miss Helsinki Isabel kiistelevät luuseri Laurin huomiosta.
Misseillä on tunnetusti huono miesmaku ja taas se tuli todistetuksi näiden idioottien ihmissuhde draamassa.
Leuakkaat missit kiistelevät luuserista jota kukaan järkevä nainen ei halua.

http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Shirly-Karvinen-myontaa-pusuttelun-julkkismiehen-kanssa-Lauri-on-ihana-ihminen/1109278

http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Kolmiodraama-Miss-Helsinki-Isabel-Miss-Suomi-tuhosi-suhteeni/1109213

Misseillä taas naurettavaa pelleilyä!!
17633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Tyhmät missit ja Luuseri miehet. Nämä 2 idioottia jatkaa Sara Siepin linjaa tyhmyyksien suhteen ja surkean miesmaun suhteen.

Äänestä

Shirly on petollinen paksuposki joka ei ole missiainesta alkuunkaan.
Shirly tulee mokaamaan itsensä missivuonnaan, hän on liian kiinnostunut hömppä julkisuudesta ja idiootti julkkiksista, jotka idiootteja.
Hyvänä esimerkkinä Cheek ja Luuseri Lauri.

Äänestä
  • "PETOLLINEN PAKSUPOSKI" DDdddd!

    Äänestä

  • Itkeekö rasismia mikäli ei koko maailma kumarra. Vaikuttaa aika itsekeskeiseltä ja epämiellyttävältä ihmiseltä.

    Äänestä

  • Shirly varmasti on hyvin itsekeskeinen ja epämielyttävä ihminen. Hän on myös ruma sen lisäksi.

    Äänestä

  • ShirlyOnRuma kirjoitti:

    Shirly varmasti on hyvin itsekeskeinen ja epämielyttävä ihminen. Hän on myös ruma sen lisäksi.

    Itkee varmasti rasismia kun häviää universumissa ja lujaa.

    Äänestä

Iso moka vokotella varattua miestä, tyhmä nainen!

Äänestä

EI jatkoon tollanen naikkonen, ihmetyyppejä noi misshelsinki boyfrendit sea yhenkin bf näyttää kyllä siltä, että nappia on vedetty ja paljon ja tääkin virolainenon muuttunut oudosti..fitnessmailmassa taidetaan vetää hormoonia niin, että päät sekoo ja tapahtuu tyhmyyksiä.

Äänestä

Suomen julkkis-naisilla on uskomattoman huono miesmaku. Järjestään valitaan jotain työttömiä tai semi-työttömiä väkivaltarikollisia. Samat pellet kieltää missien yms. julkkisbimbojen sängystä toiseen

Äänestä

Luuseri Laurin päivätyö, keräilee Pokemoneja ja missi Shirly Karvinen joskus mukana.
Huvittavaa miten tyhmiä noi missit ovat kun sotkeutuvat tuollaisiin idiooteihin tai edes ovat missään tekemisissä sellaisten kanssa.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2016072121938847_vi.shtml

Äänestä

Tietääkö kukaan mitä toi Lauri tekee työkseen?

Äänestä

Se on päätoiminen luuseri!

Äänestä

Portsari? Leikkii ehkä cannonballsien kanssa.

Äänestä

Eli päätoiminen luuseri on Lauri. Nyt tais kumpikin akka( missi) tulla järkeensä ja dumpata Luuseri laurin?

Äänestä

Shirly Karvinen varmasti syyttää rasismia siitä kun ei tule pärjäämään maailmalla. Nainen on niin tyhmä ettei hän tajua olevansa RUMA.
Shirlyn rumuus näkyy ja tulee hyvin esille seuraavassa pätkässä.
http://www.katsomo.fi/#!/jakso/33006203/pelimies/653237/jakso-1

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SäälittäviäIdiootteja kirjoitti:

Shirly Karvinen ja ex miss Helsinki Isabel kiistelevät luuseri Laurin huomiosta.
Misseillä on tunnetusti huono miesmaku ja taas se tuli todistetuksi näiden idioottien ihmissuhde draamassa.
Leuakkaat missit kiistelevät luuserista jota kukaan järkevä nainen ei halua.

http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Shirly-Karvinen-myontaa-pusuttelun-julkkismiehen-kanssa-Lauri-on-ihana-ihminen/1109278

http://www.seiska.fi/Viihdeuutiset/Kolmiodraama-Miss-Helsinki-Isabel-Miss-Suomi-tuhosi-suhteeni/1109213

Misseillä taas naurettavaa pelleilyä!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu