Saimaan norpat pilaavat maalaismaisemat.

Saimaan normat pitäisi kaikki tappaa, ei niistä ole muuta kuin haittaa. Roskaavat Suomen kauniin luonnon ja pilaavat saimaalaiset mökit.
1<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Samaa mieltä! Olen itsekkin yrittänyt päästä näistä kiusankappaleista eroon ja onnistuin hukuttamaan yhden ampumalla sitä ilmakolla kolmesti kylkeen. Hienoa että muilla on samanlaisia aatteita kanssani :)

Ismo_65

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kimo81 kirjoitti:

Saimaan normat pitäisi kaikki tappaa, ei niistä ole muuta kuin haittaa. Roskaavat Suomen kauniin luonnon ja pilaavat saimaalaiset mökit.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu