TAAS ALKAA OLLA KESÄMYYJIEN EKAT TILIT TULOSSA. NIIN MIKÄLI NIITÄ MAKSETAAN!! ALALLAHAN ON PILVINPIMEIN KAIKENMAAILMAN KOIJAREITA!!
puhelinmyyntifirmojen palkanmaksu
6
224
Vastaukset
- hhhxcccv
Huijareita riittää!!
Ljpaukset ovat suuret todellisuus on toinen!! - myyntipäällikkö
Meilläkin oli tänä(kin) vuonna huijareita töissä.
Ensin puhutaan ja lupaillaan, että ollaan firman tulevia myyntitykkejä... Paskat.
Hyvä, jos päivää uskalletaan sanoa asiakkaalle.
Työnhakijoissa on iso osa huijareita. Varsinkin ne jotka kirjoittelevat tänne- Jrikcykjv
Tässä on enemmän totta kuin muissa palstan kirjoituksissa yhteensä. Jos et myy kuten lupasit, älä odota palkkojakaan
- selitystäkehiin
Nim myyntipäällikkö kirjoituksestasi paistaa asenne ja tukevasti.
Ala on täynnä kaikenlaisia ihmisiä. Mutta kun puhutaan tekijöistä jotka osaavat ja jotka tekevät ja silti palkat jää maksamatta. Niin selitäppäs miksi???
Näyttöä on tällaisita yrittäjistä!!!! - myyntipäällikkö
Tottahan toki. Ainahan se on firman vika ja aina on "osaavat tekijät". Sitten tulee peruutusaaltona 90% tilauksista takaisin ja perään vihaisia asiakasyhteydenottoja, kun "myyjä huijasi".
Näitä ne on ne "osaavat myyjät" tällä alalla. - EITULLUTPALKKAASAATANA
TAAS SE NÄHTIIN! EI TULLUT PALKKAA!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2443307Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3592956Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,171975Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e631763Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591642MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121523- 1221466
Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11394Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4711385