Autot mällättiin moottoritiellä

Oliko Ritsku ehkä matkalla?
8521
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Pelkkää pöhinäkateuttaan kolaroivat...

Äänestä

Ritskun raharekalla oli kiire Juhan luokse.

Äänestä
  • SPR/auttajat pelastivat lastin.

    Äänestä

Täydestä menee kuin väärä raha Kiemungille.

Äänestä
  • Mitä hullumpi ja suureellisempi tarina, sitä paremmin sen uskovat Sartsa ja Iisakki, tämän universumin sinisilmäisimmät ja herkkäuskoisimmat poliitikot.
    Ei niistä kahdesta saa tehtyä järkevää ihmistä, vaikka pantaisiin ainekset yhteen ja nussittaisiin 100 kertaa uudelleen, kun raaka-aineet ovat niin heikkolaatuisia. Sorry.

    Äänestä

K.Ari oli vankityönä siivoamassa.

Äänestä
  • Äläs nyt paskaa höpötä. Meidän Sartsa ja Iisakki omaavat jo paljon kokemusta siivouksesta, kun olivat essu päällä ja saparo nutturalla pesemässä talkootöinä keskustan liikkeiden ikkunoita. Semmoinen rooliasu on voinut kiihottaa Iisakkia silittelemään puumatytön mirriä.

    Äänestä

Äläs nyt paskaa höpötä. Meidän L.Ulu ja K.Ari omaavat jo paljon kokemusta siivouksesta, kun olivat essu päällä ja saparo nutturalla pesemässä talkootöinä keskustan liikkeiden ikkunoita. Semmoinen rooliasu on voinut kiihottaa K.Aria silittelemään puumatytön mirriä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Udeliass kirjoitti:

Oliko Ritsku ehkä matkalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu