Heyyy!! Mikä täällä palstalla döfäää???

Joooo nyyt mää tierän sehän on pimpukkalooran mällimenkan lemu...:))
399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No muut saaneet
MUT SINÄ VAAN NUOLET SORMIAS!!!!(*_*)💋

Äänestä

Mistäs tiesit 😍. Värjäsin punaisella ukon mutta tai no tuntuu kuin rauta haju jäis kiinni enää. Ongelma on että hampaat on tullut takaisin karvahirviölle kun nautin niin puraisee. Ei ole mukavaa vaikka lyhettiin siimoja.

Äänestä

viri viri tööt tööt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Döfänderi65 kirjoitti:

Joooo nyyt mää tierän sehän on pimpukkalooran mällimenkan lemu...:))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu