Poliisi ampuu kädet pystyssä maassa makaavaa

Poliisi ampui maassa makaavaa terapeuttia Miamissa – yritti auttaa potilastaan

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001225199.html
584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tappaa hakkaa raiskaa valehtelee epäilee ja otaksuu jne. eli on mieli sairaalaa kamaa. ja siksi hakeutunut poliisiksi kun tietää että siinä porukassa saa olla oma itsensä sehän on suorastaan vaatimus ja edellytys.

Äänestä

Kyttä sanoi ettei tiedä miksi ampui, eivät tunnu yleensäkään tietävän mitä tekevät ja miksi, pää pimeänä hormoneista.

Äänestä

Tappamisen himosta on kysymys ja siitä tunteen tavoittelsuta joka tulee kun sai kokea tappamisen tunteen ja näin luki ihan jokin aika sitten eräässä tutkimuksessa jossa asiaa oli kyselty asiantuntijalta ja sama himo tuntuu levineen suomeenkin. sitä ollaan niin isoo poikaista kun on pyssyt ja vempaimet joita halutaan päästä käyttämään ja silloinkaan ei osata avata suutaan ja jututtaan kohdetta. vaan pyritään tappamaan.

Kukakohan ampui ja millä aseella Vihdissä sen poliisin ja sen miehen? kai krp sen osaa ehkä selvittää ??

Äänestä

Suomessa poliisit ampuvat kantasuomalaisia. Kun Suomessa on tapana potkia omaan kansaa päähän mahdollisimman kovaa ja paljon. Vittu tää maa se vasta sairas on!

Äänestä
  • Tulevan kapinan varalta on jo vuosia keräilty aseita pois ettei uhkaa kapinasta olisi mutta ei se uhkaa olekkaan vaan välttämätön historiankin vuoksi sillä mitä enemmän kansaa kyykytettään niin jossakin vaiheessa kupla puhkeaa kuten vaikka aikoinaan wallt streetin pörssi romahduskin ja paljon sai pahaa aikaiseksi ja saman se muutenkin ei ihmisiä loputtomiin voi alistaa ja lokeroida ja esimerkkejä on mamut joka eivät jaksaneet elää kotimaissaan jossa dikatuurilla oli liian kauan alistavat otteet kansasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


taaskävinäin kirjoitti:

Poliisi ampui maassa makaavaa terapeuttia Miamissa – yritti auttaa potilastaan

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-2000001225199.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu