UUSIEN LADOJEN KOKEMUKSIA

Tekeekö mitään ?
5216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Lada on aina ollut paras auto hinta/laatusuhteeltaan. Kaikki muu on pienimunaisten ja muuten itsetunnottomien elvistelyä!

Äänestä

Suomeen pitäisi tuoda enemmän itäautoja. Ladan lisäksi Volgalla, Moskvitsillä ja jopa Gazilla on aivan uusia länsimaisille pohjille rakennettuja hyviä autoja, huomattavasti edullisempaan hintaan kuin länsiautot. Länsiautojen tuontia pitäisikin karsia niiden turhuuden vuoksi koska itäautot ovat kansantaloudellisesti parempi vaihtoehto.
Kuka epävarmoja Audeja tai Mersuja tarvitsee kun vaihtoehtona on luotetettava ja edullinen uusi Volga tai maasturiGAZ?!

Äänestä

Ja audii, mersuu, bemarii....

Äänestä

Audit ja Bemarit on pienimunaisten pippelinjatkeita!
Tosimies ajaa Ladalla eikä kärsi impotenssista!

Äänestä
  • Tuo on totta. Minäki olen seitenkymppinen ja peli toimii vieläkin. Siis kumpikin, Lada ja "pikkuveitikka".

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ex-Ladisti kirjoitti:

Tekeekö mitään ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu