Minua pelottaa

Saanko vielä aikaa vai joko kyllästyit???? :/
7455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

en kyllästynyt :) kyll sä tiedät :)

Äänestä

Ei sinuun voi kyllästyä. Nähtäis edes useammin.

Äänestä

Mulla ei ole kiire mihinkään, tunteita on edelleen.

Äänestä
  • Ei minullakaan ole kiire. Sama tunne kuin silloinkin...

    Äänestä

En kaipaa ketään. Tunteet häviää kun ei ole vietetty aikaa yhdessä. En voi sille mitään.

Äänestä

Poissa silmistä poissa mielestä :)

Äänestä

Rukoile, että häntä ei oteta pois tästä elämästä ennen, kuin sinä saat jotain aikaiseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


entiedämiksioontämmöne kirjoitti:

Saanko vielä aikaa vai joko kyllästyit???? :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu