Huima hintaero

2704
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olen itse myös ihmetellyt mikä on syy ???
Ymmärrän kyllä nelivedon hintaeron mutta ei luulisi noin paljon.Rinta-Joupin Seinäjoella myytävä on ollut palstoilla aika kauan.Onkohan
Rinta-Joupilla eri myyntipisteissä eri hinnat ??
Okei,toisessa neliveto mutta ajettu enemmän, silti ero on hirveä,taitaa olla tinkijän paikka tai ilmaa välissä.

Äänestä
  • Neliveto ei nosta hintaa käytetyssä tila-autossa lainkaan, mutta kilometrin ovat hyvikin paljon hintaan vaikuttava seikka. Rintarosvon hinta on törkeän kova.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Letukka kirjoitti:

http://www.nettiauto.com/simpleSearch.php?id_vehicle_type=&id_make=11&id_model=158&id_car_type=&pfrom=&pto=&yfrom=2001&yto=2002&search=Etsi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu