Olen Jenna naine

Piilovittuilen 24 /7. Sitten uhriudun kun mulle vittuillaan takaisin. Mua myäs stalkataan ja vainotaan ja silee...
3100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin mitä sä sillä sileellä teet? Sileehän on sama kuin Aladobi..

Äänestä

Jenna naine = Risto mies
ps. sinä et osaa piilovittuila.

Äänestä
  • Sinä selvästi koit, että joku yrittää ehkä esiintyä sinuna. Sua viedään ku pässiä narussa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sisäinenpersunaine kirjoitti:

Piilovittuilen 24 /7. Sitten uhriudun kun mulle vittuillaan takaisin. Mua myäs stalkataan ja vainotaan ja silee...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu