Voiko proolainen olla oikeasti ihminen? Vai ovatko kenties avaruusolioita tms....? Ajattelin vain,että jos paskaa tulee perseestä ja suusta,niin eihän ihminen niin toimi? Vai kuinka?
onko proolainen oikeasti ihminen?
kokoomusNuori
42561
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 42
Vanhimmat
sieltä tuli uusi-keskustalaisen rykäisy, joko tuntuu siltä pitää
alkaa kirjoitella kokoomus nuorena. Olet kieltämättä polkenut keskustaa lokaan, joka tulee kuntavaaleissa näkymään Sulla näyttää tulevan paskaa suusta ja perseestä.
Uskoisin jotta kokoomus piireistä ei lähde tuota sianpaskaa.
Pitää heittää vastakysymys tunnetko itsesi ihmiseksi.
Kyllä kepun teltta ammotti tyhjyyttään kihuilla siellä istui kaksi tikanmäkeä,ja
tämä kirjoitus kalahtaa kepujen nilkkaan....
Kaikkia se leipä elättää kuten sinua.
Kiivastuitko? Kihisetkö kiukusta? Osuinko oikeaan?
mielenrauha on tallella, kiukustakaan en kihise. Et edes osunut oikeaan,
vaan, oletko oppisi ottanut kenties rapolta, tai eläkeläis opettaja/neuvos
sarkkiselta. Ainakin tuo ensimmäinen lienee kuulu kirjeistään, ja toinen
äänestäjien mollaamisesta, tietokone jahdista ja ohjattavuudestaan.
Kyllä taisi vähän kirpaista. Kirjoitus ja kielenkäyttö taisi paljastaa kuka typykkä siellä hermoilee!!! Olet kiivastunut aiemminkin. Hahaaaaa
Selemalla on paksut pohkeet!!
Kirjoittaja on "make ...van "Käyttää samaa nimimerkkiä kuin minäkin. Vaihdosta voit lukea"namo näkyviin ja sassiin"otsikosta.Ilmeisesti osuin nappiin hänen luonteesta ym,
Kuka niistä monista, make..van. Montako niitä on. Ensin oli alkuperäinen make..van ja ainut yksi.?
Mulla on Wc pytyssä aamuisin proot
Voi sinua ressukkaa!! Enpä haluaisi olla tuttavapiirissäsi HMMM HMMM
Eihän sulla ole tuttavia, paitsi muutama Proolainen!
Voi poloista kuka sinua auttaisi
Todella sairauden ja sairaan tuottamaa tekstiä.
Ei taatusti ole enää normaalijärkisen tuotosta!
Hävetkää jo, ei voi muuta todeta!
Ime persettä. Sinun pitää käydä itse lääkärissä apua hakemassa. Onko kalsareiden haistulisi muka normaalia?
Ne on aika pökiöitä
P = persuuksista R = ruilaa O = outo O= olio.
Oletpa tosi nokkela. Ihan pitäisi otanta laittaa Pyhäjärven Sanomiin. Onhan tuo senluokan uutinen, jonka murjasit. Kenen perää oikein tutkit, kun voit tehdä näitä analyysejäsi? Voi reppanaa, en muuta sano. Mikähän lienee tekosi motiivi?
Käyköhän ne suihkussa koskaan.
Eivät käy,jokaisen ulkoinen olemus sen kertoo.
Suihkua välttävät proolaiset ivat ns.ääri-proolaisia. Näitä kutsutaan myös puliproolaisiksi. Osa tästä porukasta piehtaroi mm.eläinten ja ihmisten ulosteissa,saadakseen iholleen aidon pro aromin.
Oletko terve?
Aloittaja on "marakatti", jos proolainen ei ole ihminen.
Hui,kun olet vulgaari kielen käytöltäsi. Nyt se varmasti pelastyi. Voi eihän nyt ketään saa "marakatiksi" sanoa. Olet varsinainen verbaalin miekan heiluttaja.
On on se ihmisen heimoon kuuluva Homosabiens,olemus on hieman kumara pitkät kädet,askel on keinahteleva ja leveä,ääntelee tarpeettoman äänekkäästi saadessaan banaanin tai A-4 paperin käteensä.
No onkos uuskepuli sitten parempi versio? Demari parempi? Vai persu peesailijana paras? Ja kaupungin talous priimakunnossa? Kovin nuo änkyröivät.
On paljonkin,ryhti pysty ylväs hieman,, etumus koholla,vilkas ei kyräile,puhuu mitä sylki suuhun tuo. Arjalaisen ihmisen perikuva.
Ryhti ei riitä pelkästään paremmuudeen näyttämiseen. Kuuleman mukaan tavara on lerppaa eli riippaakoivusta. Tukan sotkeminen ja ylikonttaus ei pelkästään riitä. Tytöthän tuon tietää.
Taitaa olla porukalla pelko p........, sanoivat enne ku väk rupesi inoilleen muuta hämmentään pataa asiassa toiseen suuntaa, Kyllä sanon saa olla ja suur sellanen . Mie oottelen täss lomien loppumist ja asioiden etteenpäin mennoo ja nopsaan.ku viell on mahollissuus nii lopettakka tuo tyhjän jauhaminen ja immeisten tökkiminen näill palstoill. Kyll sannoo jouttuu ett Proon porukka on tehenny hyvvää työtä pyhäkkäitten puolest ja siitä suur kiitos heill kaikill.
Myyräntyö on tuolle joukkiolle jokapäiväistä,kalliiksi tuli niiden virhearviot ja kieroilut.
Oliko asia koko yön varmasti mielessäsi? Klo 6:03?
Hyvä että proot ymmärtää vetäytyä sivuun kunnallispolitiikasta se vaan ei ole niiden ala.
Räksyttämisellä ja repimisellä ei ole tulevaisuutta.
Mitä uuskepulit pelkäävät kun estävät nettilähetykset kokouksista?Jos ovat niin rehellisiä kuin kertovat niin mitään pelättävää siinä ei pitäisi olla.Myös mikkien käytön he ovat kokouksissa kieltäneet.Pyhäjärvistä Demokratiaa!!
Aloittaja kysyy: Onko proolainen oikeasti ihminen?
Vastaus:
Kyllä on ja todella onkin Ihminen ihan isolla IIllä. Hän on vastuuntuntoinen yhteisten asioiden ja veronmaksajien varojen käyttäjänä. Laillisuutta ja lainmukaisuutta kunnioittava asioista päättävä. Siis oikea, rehellinen pyhäjärvisten asioiden
hoitaja, jos valtuutetuksi on valittu. Muusta proolaisuudesta puhutaan sitten erikseen. Pro=puolesta. Siis jos puhutaan jostakin muusta asiasta ja jonkuntoisen asian yhteydessä, siitä voidaan olla sitten monenlaista mieltä.
Proolaisia, siis pyhäjärvisten puolesta puhujia ja toimijoita tulee entistä enemmän kuvioihin, kunhan asiat kaikki selviävät päivänvaloon.
Kysyjälle vastaankin, että "onko Marakatti" eläin, vai onko se avaruusolio ja mihin joukkoon kysyjä kuuluu? Lukeutuuko Marakatti-eläin/kasviskuntaan.
Marakatti on eräs apinalaji. Tarkoittaako edelläkirjoittaja, että tämän ketjun aloittanut on "marakatti"-lajia?
Onneksi proolaisia on vain kolme.
Meillä rannankylässä on nähty miten proon paperien peukalointi on jarruttanut Pyhäjärven kehittymistä.
vääryyttä ei pidä sallia.
Uusi-keskustan joukot lajoivat pyhäjärven alas.
Pro ei ole ihminen. Pro Pyhäjärvi on rekisteröity yhdistys.
Olet nopea ymmärtämään luettua. Siinä kysyttiin prooraisesta ei prosta???
Ai, proorainen.
Katsokaa TV-mainosta, millainen on "marakatti". Sellainen on aloittaja. Ihan hassua! Onko Sinusta.? Mutta todellakin näyttää aidolta.!!
Onkohan se Hillary presidenttiehdokas USA:ssa?
Pro= jonkun puolesta. Kenen puolesta sinä puhut tai kirjoitat, sanopa se, kenen PRO Sinä olet?