ostin kaupasta mäyräkoiran...........

Nostan kertahankintamääriä, kunhan opin lastaamaa pyöräpotkurin paremmin täyteen...<3.
12193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Onks sulla kennel?

Äänestä
  • Ei! Mulla on liikeidea tehdä taidetta tyhjennetyistä pulloista ja kääriä ekkuja mesenaateilta. <3....

    Äänestä

  • Oot lahjakas kas, kas.

    Äänestä

  • samojeti kirjoitti:

    Oot lahjakas kas, kas.

    Mä tiedän.... ei ooo uusi tieto...oon antiikkista taiteilijasukua. Meillä on suvussa kautta aikain Taito ja Toivo hyppysissä kupata rahamiehiltä ja EU:lta runsaita tukijaisia. Normi mörököllit eivät ymmärrä suurta taidetta. Mä oon kuin Gaudi. Öh. Voin lurauttaa muutaman runosenkin. Riimit tulee .... <3....tiedätsä ....ihan luonnostaan. Seuraavaks maalaan virtaheppoja tai virtaliSkoja tai 88888...ymmärrätsä,-tsää, -tsää. Tsää on taidetta, hei, kamoon. Absinttiä hattuun ja kirroosia. :)

    Äänestä

  • Meillä on suvussa kautta aikain Taito ja Toivo hyppysissä kupata rahamiehiltä ja EU:lta runsaita tukijaisia.

    - olet siis suomenruotsalainen troulli.

    Äänestä

  • jahsåå kirjoitti:

    Meillä on suvussa kautta aikain Taito ja Toivo hyppysissä kupata rahamiehiltä ja EU:lta runsaita tukijaisia.

    - olet siis suomenruotsalainen troulli.

    Vassokuu. En tiennyt olevani...mut, jos täytätte mun lasini, niin voin olla vaikka maanpallon toiselta puolelta...<3.

    Äänestä

  • samojeti kirjoitti:

    Oot lahjakas kas, kas.

    Ootko sä lahjakassa? $$$

    Äänestä

ne mäyräkoirien nahkatkin ;o). Teet yhdistelmäteoksen materiaaleina pahvi/lasi ja kruunukorkit, niin olet taiteen huippuluokkaa.

Äänestä
  • Moukka. Etsä kaatopaikkajätettä erota taiteesta? Et ooo ainaskaa mikään mesenaatti. Veikkaamalla tuet!

    Äänestä

  • roope88 kirjoitti:

    Moukka. Etsä kaatopaikkajätettä erota taiteesta? Et ooo ainaskaa mikään mesenaatti. Veikkaamalla tuet!

    Mun koulusivistyksenikin on taideala, joten älä sinä urputa, alan asiantuntijalle.

    Miks vaihdoit "nikkiä"?

    Äänestä

  • Muistahyödyntää kirjoitti:

    Mun koulusivistyksenikin on taideala, joten älä sinä urputa, alan asiantuntijalle.

    Miks vaihdoit "nikkiä"?

    Älä viitti <3...öitä ja hyönteisiä..<3..nii kauhiast.

    Äänestä

  • roope88 kirjoitti:

    Älä viitti <3...öitä ja hyönteisiä..<3..nii kauhiast.

    En viitikkään ;). Kohta kokeilemaan josko niitä perhosen keveitä unia näkisin.
    Samoja sullekkin 💗,,,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


roope88 kirjoitti:

Nostan kertahankintamääriä, kunhan opin lastaamaa pyöräpotkurin paremmin täyteen...<3.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu