Mitä oot psykobiatc

Hommaillu näin kauniina päivänä. Työntänyt neuloja virolaiskosmetolologikaunotarten replikavoodoonukkeihin?
4177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tässä päivä mennyt katsellessani itseäni peilistä ja kirjoittaessani itselleni sonetteja miehenä

Äänestä

Olen tänään ostanut miesorjia Isikseltä.

Äänestä

Kaikki sickomäänit koolla tässä ketjussa.

Äänestä
  • Kuinka vanha oot? Kielenkäytöstä päätellen jotain 12. Pitäiskö sun olla jo nukkumassa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaihukuttanudalmatialais kirjoitti:

Hommaillu näin kauniina päivänä. Työntänyt neuloja virolaiskosmetolologikaunotarten replikavoodoonukkeihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu