Miten mä saan pojan ihastumaan muhun kertokaa!?

Mä tykkään yhdestä pojasta mut en tiiä sen tunnetta mua kohtaa nii auttakaa mua miten mä saisin sen ihastumaan muhun?💋❤😱
5114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei ihmistä voi vain saada ihastumaan..

Äänestä

Kysyt siltä mennääx panee?!
Siirä se lähtee jos on ollakseen.

1Äänestä

Vilauttelet sille vähän tissejäs ja jonain sopivana hetkenä työnnät sen seinää vastenkäytät Muista.Kumin neuvoa.

1Äänestä

Lopeta emojien käyttäminen

1Äänestä
  • 1

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Xdxdxd kirjoitti:

Mä tykkään yhdestä pojasta mut en tiiä sen tunnetta mua kohtaa nii auttakaa mua miten mä saisin sen ihastumaan muhun?💋❤😱

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu