Armeijassa oppii tavoille

Armeija on miesten koulu,vätykset ja hienosteliat pysykööt kotonaan ja ampuilkoot vaikka vesipistoolilla äidin keittämää aamupuuroa mutustellessa.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miehiä+oli+ehkä+10%,+loput+oli+keskenkasvuisia+idiootteja+tai+psykopaatteja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


likapyykkiä kirjoitti:

Armeija on miesten koulu,vätykset ja hienosteliat pysykööt kotonaan ja ampuilkoot vaikka vesipistoolilla äidin keittämää aamupuuroa mutustellessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu