Miten tässä nyt näin kävi?

Törmättiin koko keväästä ja alkukesästä koko ajan toisiimme, mutta nyt ei sitten millään?
3291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ensviikol varmaan kait ehkä joskus.

Äänestä

Voisiko olla että viettää ansaittua lomaa oman puolisonsa kanssa.

Äänestä

Olisiko kannattanut tutustua paremmin silloin, kun vielä törmäilitte?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaikkalyhytVälimatka kirjoitti:

Törmättiin koko keväästä ja alkukesästä koko ajan toisiimme, mutta nyt ei sitten millään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu