Gmail tilien vakoileminen

uoeuroeuoierue

Mikään data ole salainen. Kaikki on avattavissa kontrolloitavissa. Nyt kolme GMAIL tiliä on poistettu kirjautumasta, että ne pääse sisällä. Kyse on vakoilusta. Minulla on ollut yksi tili yli kymmenen vuotta samaa ja kaikki lähettämäni osoitteet näkyvät siellä. Onko se syy, en tiedä.

Joku koko ajan vainoaa tekemisiäni. Se on valtio. Suomi 24 ei ole parempi järjestö. Varokaa. Mitä suomessa vielä tekee? Laitoksia on paljon. Ihmisiä tapetaan.

Gmail on muidenkin mielestä poliittinen portaali. Ei kannata käyttää sitä. Ja Facebook.

Vainota voi totaalisesti pankkitilistä, lääkäripalveluun, sähkö ja vesilaskuun, punaisen ristin osoituksiin, naapureihin ja sähköpostiin. Järjestelmä on rakennettu kontrolliksi. Mitä järkeä? Kuka hyötyy?

Paljon ihmisiä maailmassa. Kun tavallisen ihmisen henki halpenee, niin myös johtajan. Ja mitä tavallisella ihmisellä on salattavaa, mitä toinen ihminen ei tietäisi. Johtaja vain tekee ilkivaltaa, tappoa, riistoa tahallisesti. Ei muuta. Ja tappaa ihmisiä. Nato tuli eikä suomalainen enää ole turvassa.

1

142

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • selkeätapaus

      Oireesi viittaavat skitsofreniaan. Varaa aika terveyskeskukseen lääkärille joka ohjaa tarvittaessa eteenpäin jatkotutkimuksiin. Sitä odotellessasi suosittelen internetin käytön vähentämistä tai kokonaan sen lopettamista.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      110
      9312
    2. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      92
      8926
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      18
      7855
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      176
      6240
    5. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      58
      5338
    6. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      23
      4345
    7. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      7
      4336
    8. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      38
      4203
    9. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      39
      4123
    10. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      91
      3875
    Aihe