Gmail tilien vakoileminen

uoeuroeuoierue

Mikään data ole salainen. Kaikki on avattavissa kontrolloitavissa. Nyt kolme GMAIL tiliä on poistettu kirjautumasta, että ne pääse sisällä. Kyse on vakoilusta. Minulla on ollut yksi tili yli kymmenen vuotta samaa ja kaikki lähettämäni osoitteet näkyvät siellä. Onko se syy, en tiedä.

Joku koko ajan vainoaa tekemisiäni. Se on valtio. Suomi 24 ei ole parempi järjestö. Varokaa. Mitä suomessa vielä tekee? Laitoksia on paljon. Ihmisiä tapetaan.

Gmail on muidenkin mielestä poliittinen portaali. Ei kannata käyttää sitä. Ja Facebook.

Vainota voi totaalisesti pankkitilistä, lääkäripalveluun, sähkö ja vesilaskuun, punaisen ristin osoituksiin, naapureihin ja sähköpostiin. Järjestelmä on rakennettu kontrolliksi. Mitä järkeä? Kuka hyötyy?

Paljon ihmisiä maailmassa. Kun tavallisen ihmisen henki halpenee, niin myös johtajan. Ja mitä tavallisella ihmisellä on salattavaa, mitä toinen ihminen ei tietäisi. Johtaja vain tekee ilkivaltaa, tappoa, riistoa tahallisesti. Ei muuta. Ja tappaa ihmisiä. Nato tuli eikä suomalainen enää ole turvassa.

1

124

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • selkeätapaus

      Oireesi viittaavat skitsofreniaan. Varaa aika terveyskeskukseen lääkärille joka ohjaa tarvittaessa eteenpäin jatkotutkimuksiin. Sitä odotellessasi suosittelen internetin käytön vähentämistä tai kokonaan sen lopettamista.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      331
      7179
    2. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      71
      4388
    3. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      208
      3175
    4. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      2987
    5. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      74
      1952
    6. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      153
      1826
    7. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      216
      1773
    8. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      166
      1587
    9. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      120
      1548
    10. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      89
      1448
    Aihe