Jos sänkyhommat ei jostain 'syystä' onnistu erektiohäiriötä potevan kanssa,miten naisenne suhtautuu asiaan,antaako tyydyttää suu-seksillä tai jotenkin muulla tavoin,haluja kyllä minulta löytyy ja sildenafiilit on käytössä tostran geeli,meillä menee näin jos veitikka ei ole tarpeeksi kova,emännyys vetää jalat yhteen ja toteaa 'sinne' et mene,,ja alkaa hirveä mökötys/tragedian rakentelu,eilen just juteltiin sanoin hänelle et tästähän on taas nouseminen kun tämä on hänelle niin järkyttävä asia,varmaan löytyy kohtalotovereita,kommentoikaa.
Kysymys miehille miksipä ei naisillekin
väsy12
1
174
Vastaukset
- mekaniikkaa
Pysyvä, psyykinen vamma!
Vuosia sitten tapahtuneen, vakavan terveydellisen häiriön seurauksena todellakin ilmeni erektion heikkoutta. Olimme molemmat 60v.
Parin hämmästelykerran jälkeen, saatuaan veitikan puolikuntoon, vaimoni nyöritti siittimen tyven siten, että vuotoputki jäi vapaaksi ja paketoi koko komeuden, ml. kivekset, yhdeksi nyytiksi. Takuuseisokki!
Ilmiö lienee psyykistä perua koska nykyään riittää se, että naru on käsillä mutta kyllä sen käyttö antaa mukavan fiiliksen vaikka ei olisi vältämätönkään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1976861- 1592026
- 1131678
- 511380
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️551228Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢501098Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu1001064Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?6977Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan251944- 41919