Paras AUTO!

BMW. Tuulilasi 06/2001. Olen ylpeä suomalaisten
valinnasta.
5988
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mut kyl Ladallakin pääsee!

Äänestä
  • Ja on yhtä hyvä auto kuin peemarikin

    Äänestä

  • vaz kirjoitti:

    Ja on yhtä hyvä auto kuin peemarikin

    pieni munaisten ihmisten epätoivoinen keino jaada
    nakkiin pari centtiä lisää

    Äänestä

Huono ajaa!!! Kori nitisee!!!! Ruiskussa vikaa!!!
Siinä kokemuksia LAADUKKAASTA autosta. Josmjoku
väittää toista niin väärässä on. t.kokemusta on!

Äänestä

Mazdakin oli hyva!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kalle Päätalo kirjoitti:

BMW. Tuulilasi 06/2001. Olen ylpeä suomalaisten
valinnasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu