Ihan lukossa

Unohda mun vanhat ilkeydet... saa kysyä
5211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ilkeyksiä mitä minulle on tehty!

Äänestä

Millaisia ilkeyksiä tarkoitat?

Äänestä
  • Sellasta että olen paiskonut ovia pienestäkin asiasta, koska olen ollut varpaillaan ja peloissani. En tehnyt sitä ajatuksella

    Äänestä

Unohdan, jos olis mulle.

Äänestä

No hei tässä oli takana se mitä mulle on tehty ja kuinka oon ite toiminut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heienmä kirjoitti:

Unohda mun vanhat ilkeydet... saa kysyä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu