kaiken jälkeenkin? oletkohan edes missään vaiheessa tahtonut...olenko ollut vain liian varma kaikesta mielestäsi kun käyttäydyn näin? asia on kyllä toisin mun kohdalta etten usko sua ennenkuin jotain tapahtuisi. sitten kyllä olisin sun mutta on vain niin vaikea nähdä sitä.
haluutko sä nainen
mutvielä
11654
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Halua hänet kaiken jälkeenkin. Tällä ei ole mitään tekemistä enää sen kanssa edes, mitä tapahtui.
minustakin tämä on hullua. tuntuu että kaikki vaan ympäriltä hajoaa ja on ihan hukassa mutta mikään ei sammuta tätä tunnetta. ei vain tahtoisi satuttaa ketään varsinkaan häntä. muttei tiedä mitä tapahtuu ja että on aina ristiriita kaikessa minne menee ja missä on kun sydän on niin muualla. levoton ja väsynyt samaan aikaan eikä kuitenkaan löydä sinne kotiin..
Samoin olen tilannetta kokenut
Haluan kaiken takasin kanssasi. Laita minulle viestin, joku yksi sana. Please!
Sä oot ristiriitainen mies. Teot on ne mitkä merkkaa. en sanoihin jaksa enää oikein uskoo. Mun sydän sanoo joo ja järki ei.
Onko järjen kuunteleminen saanut sinut onnelliseksi vai tuleeko onnellisuus sydämen kuuntelun kautta?
Luulisin että haluan sut edelleen..Enhän sua tunne eikä enää ole edes mahdollisuutta nähdä sua mut tunne/joku yhteys meidän välillä tuntui tosi vahvana ensi katseesta alkaen ja se tunne ei ole todellakaan minnekään hävinnyt..Välillä mietin että en varmaan enää edes törmää suhun koskaan ja sit taas toivon että ehkä vielä joku päivä nähdään..Ikävä on sua/häntä ihanaa nappisilmää<3
Ihana viesti. Noin minäkin haaveilen.
Pian nähdään :)
Palsta ratkaisu kaikkeen joten kirjoita kaikki tänne ja hommat hoituu.
Kun on rauhaa ajatella. Ikävä nostaa päätään ja on niin kova ikävä lähellesi. Olen kuin tullut kotiin kun olen sinun vieressäsi edes hetken. Mutta tahtoisin saada edes joskus sinut kauemmaksi aikaa kuin vain sen hetken. Odotan vain jos joskus meillekin tarjotaan sitä että voisimme vihdoin olla ja levätä toistemme lähellä. Ei tämä ole helppoa. Ei millään tavoin.mutta en kykene hyvästelemään sinua enkä haluaisi sinun katoavan
sinä tiedät sen. Toivotonta ja surullista. Silti- sinun olisin!n-m