Säikähitkö sitä mitä mä sanoin

Tuliko yllätyksenä/liian äkkiä?
4303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jaa. Milloin sanoit ja mitä? En muista sun ikinä puhuneen mitään.

Äänestä

Silloin kun sanoit että taidat olla rakastumassa minuun? Yllätyin kyllä, aika äkkiäkin tuli, mutta eihän sitä tunteilleen voi mitään :). Mut vaikka kuljen vähän hitaammin tän asian kanssa, samat meillä on tunteet..

Äänestä

missä tapahtui? ja milloin?

Äänestä
  • Viikonloppuna hänen luonaan,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Totuushumalaisenjne kirjoitti:

Tuliko yllätyksenä/liian äkkiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu