tytsyt vastailkaa

Siis mikä on oudoin paikka mis oot ite sormittanu tai poikaystävänne on suo sormittanu??ittellä varmaan ala asteen pihas joka on ihan keskustas :Dei sentää kii jääty😂😂
7108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En oo tyttö mut oudoin paikka mis oon veteny kätee on sun pillu

Äänestä

Kirkon vessassa.

Äänestä

Naapurin takapiha

Äänestä

kuusen latvassa oksien alla

Äänestä

Lentokoneessa

Äänestä

Pommisuojassa.

Äänestä

Terkkarilla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kukkkanen kirjoitti:

Siis mikä on oudoin paikka mis oot ite sormittanu tai poikaystävänne on suo sormittanu??ittellä varmaan ala asteen pihas joka on ihan keskustas :Dei sentää kii jääty😂😂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu