Onko muilla ongelmia lounea kaapelitv:n kanssa, kanavat pätkii, tallentavat digiboksit hävittää ohjelmatietoja
Lounea kaapeli
uteliasssss
2
945
Vastaukset
- ommaar
suopellolla ainaki, uudehko Samsung 4k tv ja kuva on välillä kammottavaa pikselisössöä, etenkin nelonen ja ylen kanavat
- Anonyymi
Lounean valokuitu ja kaapeli tv asennettu 2023. valitin lounealle pätkivästä kuvasta ja puuttuvasta äänestä välillä. kuulemma liian vanhat antenni johdot. pistorasiasta boxiin 7 v vaha.
Jotenkin kuitenkumma kun yli 30v harava katolla ja siinä on yli 12m antennikaapelia joka on myös yli 30v vanhaa......ei siinä esiinnyn kuvan pätkimistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta703550Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1483503Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463322- 532769
- 322036
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘301962Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k401695- 481676
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä961625- 391390