ElluHallo, pikkutissi.......

Katsotko spartacuksen tänään.........
<3
485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olet nainen joka esittää miestä johon ihastui mutta ei saanut vastakaikua ja esität nyt sitä miestä ja kiusaat sitä naista keheen se mies oikeesti ihastui.

Äänestä

Mulla on tissit RISTO
Mistä tulee?
Mä haluaisin et tissit olis viellä pienemmät
EN TYKKÄÄ ISOISTA

Äänestä
  • Katson Ruotsin nuoria
    Seksii.Tosi rohkeita
    Vapaita.....

    Äänestä

  • Ei minun tarvitse katsoa. Näen sotaunia, joissa tikari survaistaan sydämeni lävitse nelisten laukalla. Siitä toipuessa menee vrk

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

Katsotko spartacuksen tänään.........
<3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu