Elijah Wood Suihkussa

312258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 31

Vanhimmat

En voi muuta sanoa ku sairasta...

Äänestä
  • M sanoo näin ; AIVAN IHANA! Oliskin sillä tollanen..*haaveilee*

    J sanoo näin ; HYI HELVETTI MIKÄ KUVA!Toi ei oo aito penis.Se on vaan liitetty tohon kuvaan. Ei Elijah olis antanu ottaa alaston kuvii ittestään.

    M sanoo näin ; Mikä se sitten olis ollu J?? Banaani vai?

    J sanoo näin ; No jonkun toisen miehen penis.

    Äänestä

Hemmetin pervo, sairasta, sairasta, sairasta, sairasta!!!!!!!!!!!!! Ainoa sana joka pyörii mun päässä seuraavan vuodean on SAIRASTA! Sairasta, kyl mä ymmärrän et netissä on kuvia Woodista mut kukaa, nyyyyyyyyh on niin pervo et ettii siit tollasii kuvii, sairasta! SAIRASTA! Pitäisköhän mun mennä hirteen, sairasta!

Äänestä
  • Eikä varmaan kukaan huomannu ett noi kuvat oli muunneltuja. Ei kellään oo noin iso pää verrattuna muuhun vartaloon!

    Äänestä

  • aksjdh kirjoitti:

    Eikä varmaan kukaan huomannu ett noi kuvat oli muunneltuja. Ei kellään oo noin iso pää verrattuna muuhun vartaloon!

    se onkin kato hobitti. niillä on aikamoinen pää ja letku. mikäs tos ny nii sairasta o. jätkä pesöö ittiänsä. eri juttu jos sillä ois banaani persees...

    Äänestä

  • aksjdh kirjoitti:

    Eikä varmaan kukaan huomannu ett noi kuvat oli muunneltuja. Ei kellään oo noin iso pää verrattuna muuhun vartaloon!

    metä te näätte minä en löytänyt mitää kertokaa tarkemmin miten löytyy

    Äänestä

Mä luulen että ne varmaan on kuvamanipulaatioita tai jotain ,netissä on sellassii monista muistakin tähdistä,meinaan muuten tää on liian uskomatonta;tollassii kuvii siitä, miten joku pervo on voinu saada ne

Äänestä
  • nyt kun tarkemmin ajattelen niin kyllä niitten on muuten pakko olla kuvamanipulaatioita

    Äänestä

Sä oot SAIRAS pervo. Pakko olla kuvamanipulaatiota... Pakko...

Äänestä
  • Ei voi kun yhtyä muihin...

    1) SAIRASTA...
    2) KUVAMANIPULAATIOTA...
    3) SAIRASTA...
    4) SAIRASTA EDELLEEN...

    En usko että E.W. ihan tollasii kuvii netissä pyörittää, joten jokainen voi uskoa, että on kyse kuvamanipulaatiosta... sairasta... ÖÖHH! SAIRASTA TOUHUU!

    Äänestä

  • -TaruSorHer- kirjoitti:

    Ei voi kun yhtyä muihin...

    1) SAIRASTA...
    2) KUVAMANIPULAATIOTA...
    3) SAIRASTA...
    4) SAIRASTA EDELLEEN...

    En usko että E.W. ihan tollasii kuvii netissä pyörittää, joten jokainen voi uskoa, että on kyse kuvamanipulaatiosta... sairasta... ÖÖHH! SAIRASTA TOUHUU!

    Taidan olla jotenkin kieroutunut kun en järkyttynyt.
    Tostahan näki aivan selvästi, että alaosa ei kuulu muuhun kuvaan.

    Julkkiksistahan näitä tehdään kaiken aikaa, useammin vain kai naisista.
    Olemme kai kaikki nähneet alastomia ihmisiä ennenkin. Ei se nyt niin sairasta ole.
    Vähän typerää kyllä. Ainakin jollain on ollut hauskaa.Vitsihän tämä kuitenkin oli.
    Ei se Elijahkaan varmaan näiden kuvien takia itke.

    Äänestä

Sairasta, yhdyn MUIHIN!!! Ei vois pervompaa olla.. Pakko ton on olla kuvamaniboloitua!! Ei kukaan voi olla NIIN pervo, ett ryhtyis tollaseen.. Ja joku muka vielä "nauttii" tollasist kuvist..! SAIRASTA, EI VOI MUUTA SANOO!!! Ja ottaa päähän, nähä siis muuten ihana Elijah tolleen naurettavana..! Tosi törkeetä!

Äänestä
  • vai että "kuvamanibolointia". mitähän se ny mahtaa olla... ja jos tuo on sun mielestä pervoa, nii et säkää oo kovin paljoo nähny.

    Äänestä

Jos oisin tuo kuvassa oleva tyyppi, nostaisin kyllä syytteen kuvan 'tekijälle'. Kyl mua ripois tuommoinen. Siitä voitte olla varmoja ettei Elijah ole ottanut ja laittanut tuollaista kuvaa levitykseen! Ihan naurettavan typerää nykyään...

Äänestä

Milla, millainen ihminen muuten olet, kun levittelet melko innoissasi tuollaista paskaa? Ihmettelempä vaan!

Äänestä

Kaikki ihmiset on vaatteiden alla alasti, sairasta, sairasta, sairasta. Joakinen ihminen kusee ja paskantaa. Käy suihkussa ja nussii ( jos hyvin käy). Perkeleen pellet.

Äänestä
  • "Kaikki ihmiset on vaatteiden alla alasti, sairasta, sairasta, sairasta. Joakinen ihminen kusee ja paskantaa. Käy suihkussa ja nussii ( jos hyvin käy). Perkeleen pellet."

    So what? Olix toi kuva sit susta mukamas järkevää? Jos oli, olet ite aika pelle. Tai no jaa, kyllähän tuollein sanoaa henkilö, joka pitää tätä asiaa ihan normaalina. Älä tuu itkemään kun seuraavan kerran susta levitetään tuommoista kuvaa miljoonien kateltavaksi. Me sanotaan sit sulle että perkeleen pelle :D

    Äänestä

  • Ruusa 20v kirjoitti:

    "Kaikki ihmiset on vaatteiden alla alasti, sairasta, sairasta, sairasta. Joakinen ihminen kusee ja paskantaa. Käy suihkussa ja nussii ( jos hyvin käy). Perkeleen pellet."

    So what? Olix toi kuva sit susta mukamas järkevää? Jos oli, olet ite aika pelle. Tai no jaa, kyllähän tuollein sanoaa henkilö, joka pitää tätä asiaa ihan normaalina. Älä tuu itkemään kun seuraavan kerran susta levitetään tuommoista kuvaa miljoonien kateltavaksi. Me sanotaan sit sulle että perkeleen pelle :D

    En ole kuuluisa ja tuskin sellaiseksi tulen. Niin että kovin montaa ihmistä tuskin kiinnostaa nähdä meikä suihkussa mela esillä. Eipä tuollaiset kuvat itsestäni häiritsisi. Mutta jos olisin kuuluisa niin, "any publicity is good publicity".

    Äänestä

ei voi muuta sanoa kun että sainpas ainakin hyvät naurut. älkää ottako kaikkea niin vakavissanne, tollasia kuvia on netissä ihan älyttömiä määriä eikä ne oo mitään aitoja. vai napsahtiko, kun tajusitte, että elijahillakin on kalu... ;)

Äänestä
  • TÄMÄ on kyllä jo ihan sairaan hauskaa jo! *koskee mahaan naurusta*

    Äänestä

  • TaruSorHer kirjoitti:

    TÄMÄ on kyllä jo ihan sairaan hauskaa jo! *koskee mahaan naurusta*

    ..vittuile? No, mua kyllä lähinnä naurattaa noitten uskollisten Elijah-fanien reaktiot, siis kun kaikki on niin SAIRASTA ja HULLUA, siis voi pikku Elijah-parkaa. Omg..

    Äänestä

mitä oikein menitte katsomaan jos ette halunneet kerran halunneet nähdä paljasta heppiä? aihehan oli hyvin otsikoitu ja kaikkea. vai kuvittelitteko ellu-pojan käyvän suihkussa housut jalassa tai mahdollisesti olevan alapäästään tasaista ihoa?

vastatkaa nyt ihmeessa mitä oikein odotitte, siis millaista kuvaa?

Äänestä
  • En vittuile! Miksi vittuilisin? Ei mitään syytä ;)

    Äänestä

  • ..tässä ihan samaa... :) mutta antaa niitten nyt panikoida. Ehkä ne on jo rauhottunu alkujärkytyksen jälkeen.

    Äänestä

  • Sypra kirjoitti:

    ..tässä ihan samaa... :) mutta antaa niitten nyt panikoida. Ehkä ne on jo rauhottunu alkujärkytyksen jälkeen.

    Mielestäni Elijah Wood oli ihana niissä kuvissa! Alastomuus on kaunista!



    PS. Olen nainen, en mikään hintti!

    Äänestä

  • Gollum kirjoitti:

    Mielestäni Elijah Wood oli ihana niissä kuvissa! Alastomuus on kaunista!



    PS. Olen nainen, en mikään hintti!

    Yhdyn sanoihisi, Gollum! Alastomuus on kaunista!

    Äänestä

täysin selvää kuvamanipulaatiota. kaikkea sitä ihminen kehtaa tehdäkin eikä ole ensimmäinen kerta eikä varmasti viimeinenkään.

Äänestä
  • Huomasitteko, ettei Elwoodilla ollut palleja? Mä oksensin ton kuvan kattomisen jälkeen... UYYHH... Sairasta.

    Äänestä

¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Äänestä

Ihanan ISO kalu! Just tommosen miehenkö oon saanu?!En oo koskaan kattonu Elijahia alapäähän ku me ollaan rakasteltu!!! OOH!!!

Äänestä

Mistä sä löysit tän kuvan? Onko tälläsii lisää?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


milla kirjoitti:

mitä pidätte?

http://groups.yahoo.com/group/ElijahWoodPicTrade/message/1409

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu