Me molemmat ollaan oltu

ItkeäkköVaiNauraa

HITON väärässä....... Minä vielä pahemmin...... Huh.....huh......

9

629

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyyneleet

      Itkin melkein tänään.

    • kunhan-kyselen

      Kerro ihmeessä!

    • Aikaoutoa

      puhua me-muodossa tällä palstalla. Palstailetko sä oikeasti jonkun kanssa kahdestaan täällä? Vai kuvitteletko vain palstailevasi?

      • ItkeäkköVaiNauraa

        Miksi oletit että tämä olisi välttämättä osoitettu kenellekään? Voihan tuo olla esim. ajatusten purkua irl-tilanteesta? Ei kannata itse kuvitella.


    • väärinjanurinpäin

      Kuka osaa kertoa onko toinen ollut väärässä. Mitä on väärä, jos se on sitä että on väärässä niin sitten myönnän kyllä sen.

    • sekoilla

      Sitä se palstaharhailu porukassa teettää..Kannattiko?

      • mimimisogynia

        Aamen. Populaa piti vetää mukaan yhden narsistin itku-ulinoihin enemmän kuin tarpeeksi. Voivat olla ylpeitä itsestään, etenkin ne jotka kaikesta raskauttavasta materiaalista huolimatta haluavat uskoa kuin humanoideihin konsanaan. Ihminen on erehtyväinen, mutta joku raja kallon paksuudellakin pitää olla.


      • ItkeäkköVaiNauraa
        mimimisogynia kirjoitti:

        Aamen. Populaa piti vetää mukaan yhden narsistin itku-ulinoihin enemmän kuin tarpeeksi. Voivat olla ylpeitä itsestään, etenkin ne jotka kaikesta raskauttavasta materiaalista huolimatta haluavat uskoa kuin humanoideihin konsanaan. Ihminen on erehtyväinen, mutta joku raja kallon paksuudellakin pitää olla.

        Sinä olet se narsisti eikä kukaan muu. Olet myös harhainen, koska et tiedä _yhtään_ mitä aloitus koskee ja keneltä se on. Tuo viimeinen lause aika ironinen sulta..


    • Puhumalla asiat voidaan yleensä korjata.

      Aamen kuuluu kirkkoon tai ruokouksiin. Jos aamenta tykkää viljellä niin kädet ristiin tai matka "piruntorjunta bunkkeriin".

      Leppoisaa pikkulauantaita.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      182
      5107
    2. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      81
      3656
    3. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      7
      3125
    4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      25
      3078
    5. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      61
      2697
    6. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      41
      2316
    7. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      103
      2253
    8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      29
      2117
    9. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      75
      2095
    10. Mitä saa sanoa?

      Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja
      80 plus
      92
      2059
    Aihe