Huomenta..

Taas uusi päivä.

Väijyt minua korvieni välissä. Miten sinne ujuttauduit. ;)

m>n
4191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vodoo stuff, you know? ;)

Äänestä

On se kumma. Ehkä mä olenkin korvamato... joo hyi yäks mut kuitenkin?
Sinä mies olet ihan liikaa ajatuksissani. Mitähän tästäkin taas tulee...ahdistaa!

Äänestä

Jos saisin valita niin kävelisin Hänen silmiinsä ensin. Läheltä on helpompi puhua :)

Äänestä

Se tapahtui niin äkkiarvaamalta.

Onhan tuosta jo 'tovi'

Niin se aika jalostaa tunteita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


missäsilloinkin kirjoitti:

Taas uusi päivä.

Väijyt minua korvieni välissä. Miten sinne ujuttauduit. ;)

m>n

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu