MUSLIMIN VASTAUS TEUVO HAKKARAISELLE JA SEBASTIAN?

Ilosofiaa

Teuvo Hakkarainen kirjoittaa Facebookissa: "Kaikki muslimit eivät ole terroristeja, mutta kaikki terroristit ovat muslimeja".
Muslimi Ahmed Abdullah kirjoittaa Facebookissa: "Kaikki perussuomalaiset eivät ole typeryksiä, mutta kaikki typerykset ovat perussuomalaisia".

Sebastian Tynkkynen kirjoittaa Facebookissa: "Mitä vähemmän Suomessa on islamin lähettiläitä, sitä parempi. Mitä vähemmän meillä onm muslimeja, sitä turvallisempaa. Nyt vain se palautusautomaatti pyörimään täyttä häkää ja samalla eroon islamista, ennen kuin se on myöhäistä".
Muslimi Ahmed Abdullah kirjoitta Facebookissa: "Mitä vähemmän Suomessa on perussuomalaisten lähettiläitä, sitä parempi. Mitä vähemmän meillä on perussuomalaisia, sitä turvallisempaa. Nyt vain se palautusautomaatti vankilasaari Guantamo Bay`hin pyörimään täyttä häkää ja samalla eroon perussuomalaisista, ennen kuin on liian myöhäistä".

6

97

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jalatmaassaoleva

      Perussuomalaiset eivät ole mitään, vaan suurempi ongelma musulmaaneille ja kaikenlaisille vasemmisto-lois-hyysärilaumoille tulee olemaan koko ajan kasvava joukko todellisuudelle silmänsä avanneista suomalaisista.

      • MrJuha82outolintu

        Molemmat ovat vaarallisia eli ne, jotka ymmärtäneet väärin perussuomalaisuuden ja ovat puhtaasti rasisteja(tosin aito maahanmuuttokriitikko ei oo rasisti) ja vaarallisia ovat myös isisäijät(tietenki), mutta kyllä tilannetta pystyy kontrolloimaan eli palauttaan takas ne vaarallisimmat ja SUomeen muutenki tulee vähemmän niitä kuin esim Ruotsiin.

        Pitää olla järkevä ja hyvä!


    • sesunteorioistasi

      Sehän on tiedossa, että Hakkarainen ei ole mikään älykkö. Pikkuisen googlettamalla kuitenkin selviäisi, että eurooppalaiset terroristiryhmät ovat saaneet aikaan Euroopassa paljon enemmän tuhoa kuin muslimit.

      70-80 luvuilla Euroopassa elettiin terrorismin kulta-aikaa, maanosassa oli kymmeniä eri terroristiryhmiä. Jos nyt ihan muutaman ryhmän mainitsisi niin mieleen tulee heti ensi-istumalta varsin aktiiviset IRA Irlannissa, baskiterroristit Espanjassa, Punainen prikaati Italiassa, RAF ja Baader-Meinhof jengi Saksassa. Tekivät iskuja, joissa oli useita satoja uhreja.

    • Maailman ensimmäinen ihme?
      Hakkaraisen Teuvo ottaa kaverikseen muslimin!
      Maailman toinen ihme?
      Hakkarainen käy kaljalla =) XD

    • Montako perussuomalaista tarvii vaihtamaan lampun?
      Ei yhtään, sillä lamppua vituttaa niin paljon rasistinen perussuomalainen, että lamppu lyö turpaan persua ennenkuin tämä yrittää vaihtaa lampun.
      LOL!
      HIH!
      HOH!
      HEH!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      113
      3765
    2. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      45
      3270
    3. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      25
      2590
    4. Miksi eristäydyt?

      Onko jokin syy kun vetäydyt omiin oloihin?
      Ikävä
      198
      2432
    5. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      22
      2369
    6. Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet haluaisit nähdä juontohommissa?

      Katja Ståhl on ollut kuluvalla viikolla sairaalahoidossa. Jos Katja Ståhl ei pääse juontamaan Elämäni biisiä, kenet halu
      Tv-sarjat
      35
      1596
    7. Kuvaile kaivattuasi kolmella emojilla.

      :) 😛😆😱
      Ikävä
      103
      1379
    8. Vähäkankailla ollut ongelmia vuokra-asunnossa

      Aina ne ikävätkin asiat tulevat mediaan. Jasmin ja Marko saaneet edellisestä asunnostaan häädöt ja Jasmin todettu varatt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      145
      1290
    9. Tiesitkö? Tuure ja Saana Boelius ovat sisaruksia!

      Tiesitkö? Tuure Boelius ja Saana Boelius ovat tänä syksynä kumpainenkin reality-ohjelmissa tv:ssä: Tuure Petollisissa ja
      Suomalaiset julkkikset
      26
      1270
    10. Jos elämäsi ihminen

      on osoittanut kiinnostuksensa, niin kannattaa vastata edes jotain vaikka mikä olisi. Toista mahdollisuutta ei välttämätt
      Ikävä
      71
      1128
    Aihe