Ikäluokaltaan 35-45 vuotiaita. Hyvä ulkonäkö ois plussaa.
Onkos Luvialla kiihkeitä naisia?
17
755
Vastaukset
- kiimavittuni.sykkii
On.
- Tumma_tulinen_
Toki toki. Ois vielä komeita ja kiihkeitä miehiä, niin ei ois hätäpäivää.
- fillarifdiiru
Samaa mieltä, kaikki vain pelaa frisbeegolfia tai on muuten eunukkeja.
- Pörkki
Ketä?
- saaristolainen69
Ehkä mökkiläisistä olis apua jos paikalliset o eunukkei....
- Kaksneuvonenko
Niin tälle hepulle, joka oli kiihkeää naista vailla? Vai naisille, jotka tuntee vaan eunukkeja? Vai molemille? Hoitaako mökkiläinen molemmat?
- saaristolainen69
Vain naisia.
- anteliasanssi
Paat Bupin oktoberfesteissä tapasin tosi kiihkeän frouvan, sain elämäni parhaan poskioton.
- Untavainko
En usko.
- Toore
Imikö otto sua kauankin.
- Annaotto
Just. Otto😂
- enskesänäuusiks
Yhden illan hoitoa nuollessa aamutunneilla huomasin että persreijän ympärillä oli pieniä valkoisia "langanpätkiä". Hiprakassa olleelta naiselta kyselin mites tässä nyt oikein menetellään? Sanoi kihomatojen vähän vaivaavan ja ehdotti että kävisi alapesulla. Olisi halunnut jatkaa sen jälkeen mutta passitin taksilla kotiin. Vieläkin tulee naisten alapäät tarkasteltua tarkkaan ennen nuolemista. Sen verran jäi traumoja viime viikonloppuna Laitakarissa. Ottakaa opiksi.
- naamarijasnorkkeli
Voi kauhiata ! Siellä "römpsässä" asuu myös Herpes Simplex niminen virus joten ole varovainen mihin naamasi lykkäät, se voi sieltä hypätä silmään, huuliin tai jopa kurkuun ja on erittäin kivulloinen. Iltalehden mukaan joku pikkutyttö ulkomailla oli jopa kuollut siihen.
- Tiputiputäällämato
Tartteeko niitä pubi-ruusujen persereikiä nuoleskella? Olisit lykänny heppis sinne toisten matojen joukkoon.
- uoyitgo
Kerrankin asiaa Luvia osastolla! Eikä mitään diipadaapaa..
- raimorysäpöksy
Kyllä, on tosi mukavaa lukea , miten myös vanhempi väestönosa vielä jaksaa
nuoleskella toistensa pexxxeikiä. Seniorit usein jäävät tv:n ääreen k-kaupan
kauppakanavaa katsomaan, hidastettuna. Mutta on vielä aktiivejakin joukoissa.
Ehkä kunnon luukkuhousut tai rysäpöksyt palaavat muotiin, näin pääsee
itse asiaan ketterästi kenttäolosuhteissa, marketeissa ja muualla.- Suurisuujaperse
Luukkuhousut on hyvä ehdotus xxxxeen jakajille. Ja niitähän riittää. Stailataan ne muodikkaiksi, niin hommat helpottuu ja "sen" voi hoitaa helposti vaikka baaritiskillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741