silikonitissit?
Ottaisitko nainen
29
307
Vastaukset
- elluhalloyb
Noup
Omat ihan hyvät(*_*)😃- minkäkokoiset
Onko ne C-kokoa?
- elluhalloyb
On C:tä(*_*)
- patalaput_no_thänks
Ottaisin, jos laihduttaisin paljon.
- eikovinisotmutta
Ei kiitos. Nämä riittää. -s-nainen
- naurettava-kysymys
EN TODELLAKAAN! En, vaikka joku maksaisi!
- Hihhihii
Ei kenenkään kannata sellaisia ottaa ne on rumat. : )
- Kallionneekeri
Pienitissisten kannattaa ja pitääkin ottaa ehdottomasti.
- Hihhihii
Tieto isku sulle pienet tisut on parhaimmat. : )
- chilikooni
Kyllä mä voisin ottaa sellaset tohon pöydälle nuppineulatyynyiksi. Itseeni en laittais.
- Jukelipukepoks
Ottaisitko sinä mies silikooni peniksen lisää miehisyyttä? ; )
- dildodoings
Sittenhän se ois kuin muovinen dildo.;)
- kikkelssoniapojille
Tää oli hauska!!:))
- mitäsnillä
No en.
- Omakokoparaskaikille
En tietenkään. Maksaa nyt tyrkkypellelookista, mistä voi parhaimmillaan saada bonussyövän.
- aidot_ne_olla_pitää
Annan mielipiteen aikuisena miehenä...olen sextaillut kahden naisen kanssa joilla molemmilla oli silikonit...ei ole mun makuuni, aidot tissit vaikka pienemmätkin on aina luomut...pehmeät hyväillä.
- makuasiako
Naisena olen koskenut silikonirintoja, ihan mielenkiinnosta, ei ne nyt miltään kovilta ja luonnottomila tuntuneet. Mut voi olla että tulisi koskettua erilailla rakastellessa tms
EN! Nää riittää, mitkä Luoja on luonut. Yhtään isompia en haluis, sillä nämäkin haittaa urheilussa. Yhtä kokoa pienemmät sais olla mielellään. Ehkä pikemminkin voisin niitä pienentää. Silti olis kivan kokoiset ja saattais vieläkin haitata urheilussa. Ainakin silloin ennen kuin ne kasvoivat sen koon yli. Kerro en kuitenkaan, mikä koko on nyt.
- naturellenature
Seksi on korvien välissä. Ei siihen muovitissejä tarvii. En enää ottaisi. Joskus nuorena kun oli heikompi itsetunto niistä haaveilin. Mutta nyt nelikymppisenä en ottaisi enää mistään hinnasta. Rumat ja epäaidot. Luomunainen kaunein.
Ikävä tosi asia jos ukkoseni haluaa mutta luulen etten tarvitse.
- alistamista
höh sun ukkoos..
alistamista kirjoitti:
höh sun ukkoos..
Ei se ole ainakaan vielä halunnut mutta karvan siirtoa karvahirviöön on ääneen puhunut😍
Tuommoinen päätös on yksin naisen ja perustuu siihen onko hän omiin rintoihinsa tyytyväinen vai ei. Jos joku mies on niin pinnalinen että rintojen koko merkkaa niin sellaiset miehet kannattaa kiertää kaukaa.
- ererher
Yhtä paljon järkiä ku silikonikiveksissä
- Pakkokeittääkahvia
Onks niitäkin? En tiennyt.
- isotollapitää
En ottais!Tykkään isoista 95f tisseistäni niin paljon.Peittoan ne kauniisiin liiveihin,ja kannan ylväästi.Luoja ne on minulle antanut!Puristelen niitä iltaisin kun ukkoa ei kiinnosta..
- olipakkotähän
Kuulostaa polttoaineelta:D
Turbiinit pitseillä.
- KaihomielinenJmies
Aikuisena miehenä sanon myös mielipiteeni asiaan joka on: Aidot on parhaimmat! Tietenkään maku asioista ei voi kiistellä, eli jokaisen naisen oma asia miten asian ottaa. Naisen sisintä kuitenkin arvostan eniten!
- Ennnm
Ennn.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191632
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991468Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy35859Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M29829Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm50756Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?36749Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56708Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37700Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s42699Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet37663