pertsa........!?

mitä oot tänään tehny?
7153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Yritän kirjottaa 😠

Äänestä
  • Kirjaako?

    Äänestä

Opiskelu juttuja kirjottelen

Äänestä

Ahdistunut

Äänestä

Miksi Pertsa olet ahdistunut?

Äänestä
  • Aapee on psyko

    Äänestä

  • vassarivastaust kirjoitti:

    Aapee on psyko

    Sä et oo kehittyny. Oot jääny paskahousuntasolle peloissas ja kuvitelmissas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


linjoillaollaa kirjoitti:

mitä oot tänään tehny?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu