Rehellinen, täysin kaunistelematon, mutta silti asiallinen vastaus tulemaan.
Minkälaisena pidät mua nyt mies?
13
608
Vastaukset
- miäsavautuu
Lahjakkaana ja paljon saaneena ihmisenä joka jotenkin sekaisin ja hukassa. Syitä tähän voin vain arvailla. Ja ilmeisesti myös jollain tavalla yksinäinen.
- Munaavai
Paljon saanut mitä?
- miäsavautuu
Tästä en osaa sanoa ;)
- eimullevastaus
Munaavai kirjoitti:
Paljon saanut mitä?
Eikö muu ole mielessä..
- KaihomielinenJmies
Ihmeellisen erityinen ja ihana onhän. Ei mun mielipide ole hänestä mitenkään muuttunut kun en häntä kunnolla tunne vielä! Haluaisin kyllä tutustua häneen kunnolla, mutta aika näyttää. :)
- vahvana
autoritäärisenä naisena joka on ehkä turhankin ankara kyllä...mutta mulla kun on ongelmia vähän sen kanssa aina ollut kun sellasta auktoriteettia on täällä aika vähän niin tykkään että sitä on. tai on sitä tavallaan ympäristössä mutta sitten ehkä kuristetaan liikaa ja holhotaan. ei ole tarkoitus olla tyly ihmisille mutta välillä kuitenkin ei jaksa ihmisiä sen takia kun täytyy olla niin varpaillaan ettei loukkaa ketään.
Pitäisi ensin tietää kuka nainen on kyseessä että osaa vastata kysymykseesi
.Näin tuntematta sinua enempää niin asialliselta naiselta vaikutat ja varmaan olet mukava ihminen.
Hyviä öitä.- vastaanj
En tiedä miten olet nyt muuttunut. Viimeisen kerran kun olimme tekemisissä, sinulla oli juuri tapahtunut elämässä niin paljon muutoksia että tarvitsit paljon tukea ystäviltä ja perheeltä ja sen seurauksena annoit heidän tehdä joitain päätöksiä puolestasi. Toivon että olet vahvistunut ja oppinut päättämään itse asiasi. Valoisa, määrätietoinen, viehättävä, mukaansatempaava, kaunis, herkkä, vilpitön, välitön.
- Selvinpäinensikerralla
Olet puuma, joka janoat nuorempaa.Vaikea vastustaa.Uskomaton vartalo sinulla.Olet yksi seksikkäimmistä naisista, jonka tiedän.Rohkea olet.
- geishamäolen
Selvinpäin? Haavekuvia...
- milloin-
olet suunnitellut tämän tapahtuvan?
- entunnustamitään
Puumaako metsästät mies, silmillä syöt ja huulilla makustelet ?
Taitavaa tarinointia ja selvin päin ensikerralla, mutta odottavan aika on pitkä. Silti.
- muaitkettää
Toi miäsavautuu osuu niin täysin muhun..Ihan oikeesti..Hyväö yötä sulle mies sinne jonnekin..Toivoo tumma nainen jonka kanssa vaihdettiin katseita mutta nyt pelkkä tyhjyys ilman sua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään
Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää1383819Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa
Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri3362954Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla
Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt81855Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."
Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa51588Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?
Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja41069- 71914
Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan
Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar38854- 44764
- 65731
Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan
Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat22708