Olen miettinyt tuota virikkeetöntä pakkohoitoa. Onko kopissa jotain löylykauhan sijaan käytettäviä objekteja, kun luulisin että saunalliset yksiöt on kortilla hoitolaitoksissa? Onko niissä videokamerat? Tuko hoitaja provikkaa vastaan viinaa? Vai pitääkö sitä lähteä hakemaan terveydenhoitajan lääkekaapin muovipullosta?
Ihan vain muuten vain kyselen, kun innokas saunoja olen.
Ihan vain muuten vain kyselen, kun innokas saunoja olen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Suosittelen pokemon go:ta.
Osasto 1 jyväskylässä, on upea paikka.
Tissu on HOMOILEVA paska.
Olen huomannut , että olet hieman herkkä. Poistat itseäsi koskevat ketjut, joissa et ole palvonnan kohde.
Miksi läheisesi jätti ja petti sinut?
Olet liian herkkä, tyhmä ja sairas vapaalla jalalla himmailemaan.
Alkoholi ja mömmöt ovat liuottaneet aivosi. Milloin kävit viimeksi aivoskannauksessa?
asdfh32 sinulle sopisi virikkeetön hoito suljetulla osastolla. Vähän aikaa voisit olla huomion keskipisteenä ja pakahduttaa ympärillä olevat keskustellen siitä mikä sinua eniten kiinnostaa,
Sinä itse, kuinka älykäs olet, miten vääränlainen ympäristö ja tyhmät ihmiset ovat ajaneet sinut, väitöskirjaa, tekevän kansakunnan kynttilän, osastohoitoon.
Aivan as...olet parantumaton narsisti ja kaiken lisäksi päihdeaddikti ja sosiopaatti. Tämä selittää vaikeudet joiden edessä nyt seisot ja miksi alkoholi lohduttaa, että jokaiselle normaali-ihmiselle alkoholiton , helposti 1-3 kk, ajanjakso 2 viikkoa on sinusta ihmeellinen saavutus , jota sivistystasosi mukaisesti mainostat Allerin suoli24 palstalla. Niinpä. Saatat tehdä
Väitöskirjaa, mutta me muut hankimme tohtorin paperit jo alle 30-vuotiaina lisäksi seuraamme tätä palstaa, koska täällä tyyppiesimerkkejä persoonallisuushäiriöisistä ja vakavasti mieleltään sairaista ihmisistä. Oikeaa tohtoria sellaiset kiinnostavat, varsinkin kun monet sontasepot täällä saapuvat asiakkaiksi osastolle , josta poistutaan suljetussa metallisessa arkussa.
Ilmeisesti elämäsi täyttää mömmöt, päihteet ja halu herättää huomiota.
Mitä jos viuhahtaisit löylykauha tanakasti perseessä pitkin mannerheimintietä niin pääsisit paikkaan , jossa sinua seurattaisiin koko ajan, kameralla että havaintoja tehden.
Saisit loppuiäksi asuinpaikan ja mömmöt talon puolesta.Joten hörhö astu peremmälle. Peltolantieltä löytyy paikka kaltaisillesi. Olet edullisempi yhteiskunnalle osastolla, kuin sekatyömiehenä tuntipalkalla kuten nyt.
öööö... en ole tässä sellaista nappulaa havainnut jolla ketjuja saisi poistella, tai edes muokata. Ylläpito ne kai poistaa. Ihmettelen kyllä itsekin, miksi samaan aikaan kun nyrkkipano perseeseen-ketjut saavat jäädä. Mutta enywei....
Taas siinä älämölöät, minä sivistyneenä ja raittiina ihmisenä en provosoidu vaan kehotan vakavasti hoitamaan oman ongelmasi.
PS. Jos nyt välttämättä kiinnostaa, teen väitöskirjan työn ohessa, en millään sosiaalielättirahalla. Mielestäni saavutus on melko kelvollinen ja jos ei olekaan, mitä ihmeen väliä sillä on?
PS. Päivä 13 selvin päin. Sehän sinua eniten ärsyttää.
Aiotko muuten kunnioittaa pyyntöäni ettet enää kommentoi aloittamaani ketjuihin? Ei jaksa lukea tuollaista vainoharhaista, ilkeää ja pahansuopaista sontaa.
Miksi aloitat " keskustelun", kun et kuitenkaan siedä, että keskustellaan? Voisit keskustella yhtähyvin pääsi sisällä itseksesi, sillä vaikuttaa siltä, että siellä on monia sivupersoonia, joiden kanssa voisit keskustella.
Haluisin keskustella asiasta, ilman että joku 1hoitsu tai hänen sivupersoonansa alkaa taas levittämään vainoharhaisia mömmöjuttujaan minusta. Loukkauksesi oli varsin tylsämielinen ja erittäin fraasinomainen, joten en jaksa nyt siihen kiinnittää huomiota.
Hankkikaa elämä. Pyydän ystävällisesti.
Tärkeintä on saada potilas/asiakas hermostumaan, sillä voi perustella voimankäyttöä tai lepositeitä.
Tarkoitus oli vain seurata kuinka herkästi reagoit ja paljonko vietät aikaa suoli24 palstalla etsien fiksua keskustelua.
Vaikuttaa , että olet hyvin herkkä , sellainen syntymässä tärähtänyt ja sinulla ei ole arvostelukykyä keskustelukumppanin valinnassa, joten olet selvä sontaseppo ja aivonsa ryypännyt törkyturpa sontaluukussaan bentsot huulen alla apteekkireissua miettimässä ja mistä saisi rahaa....
Kaljanmahainen sontaseppo , joka hoilottaa vanhoja iskelmiä pipo päässä bussin takapenkissä lämmin saviruukku hautumassa pöksyn kätköissä.
Palsta on hiljainen ja yhtäkkiä tulee kaksi viestittelijää inttämään kuin tyhjästä. Viestien aikaväli tyyliin minuutti.