Monet tykkäävät sukkahousuista ja stringeistä,pienen pienistä naisten liiveistä ja niin edelleen. Mutta onko ketään joka käyttää housuliivejä,pitkiäkin sellaisia,palleatuettuja rintaliivejä ja kokovartaloliivejä. Entäpä lantioliivejä sukkanauhoin.Minulle nuo edustavat naisellisuutta ja mahdollistavat naisellisten muotojen laiton. On ihanaa kävellä ulkosalla leveä lantio keinuen ja painavat tissit paidan alla liikkuen. Välillä täytyy ihan pysähtyä koittelemaan "omien tissien" muotoja ja painoa.Lopulta kiihotus tietysti purkautuu mahtaavana orgasmina. Olisi kiva olla vakioseuraa pukeutumiseen ja runkkaukseen,myös imutukseen
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
70-luvun alusvaatteet saa minut kiimaseksi,pukeudun aina niihin
Noi ovat ehdottoman sexyjä asusteita.
Mistä oot löytänyt noin isot liivit...
Oletko lappeenrannasta ku kaukaan luona olet kävellyt.
Hei! Ihan kirppareilta nämä on löytynyt,mutta myös liiviliikkeistä. En ole lappeenrannasta vaikka olen juuri näissä liiveissä ottanut aurinkoa siellä pappilanniemessä.
Vanha juttu asuista. Vieläkö mistään löytyy kokoliivejä. Niissä on jotain kiihoittavaa.
Hyvä kun muistutit. Meille jäi äitini ja anoppini liivit ja sukkia, jotka laitetaan liivin sukkanauohoihin kiinni. Olen pitänyt niitä muutamia kertoja ja samoin vaimoni. Ne on vielä kaapissa.
Ei oikein löydy enää niitä sellaisia kokoliivejä.
Ois kivat.
Kyllä käyttää. Minulla on kaksikin liivipukua. Vaatturin tekemiä mittojen mukaan.
Liiviä tulee pidettyä yleensä pikkutakin alla juhlavammissa tilaisuuksissa ja virallisissa kokouksissa, toki joskus kokouksen venyessä voi takinkin riisua, mutta liiviä ei yleensä.
Kyllä käytän. Mukava tunne, kun laittaa ylle kokovartaloliivin ja kiinnittää sukkanauhoihin nylon sukat ja tietenkin mekko myös.
Näitä omistan useita ja lisäksi korsetteja, pitkiä rintaliivejä ja kaikenlaisia naisten vaatteita ja asusteita.