Mikä on optimismin

Mikä on optimismin huippu ?






















































Uusi Anvensis moottoritien ohituskaistalla
3464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä nyt viitsi haukkua. Kyllä sillä Avensiksen laatuvaikutelmalla mennään moottoritielläkin heittämällä ohitse.

Äänestä

Meidän 5v. tytär kertoo samantasoista vitsiä aina kun tulee tarhasta kotiin.

Äänestä
  • Sehän on hyvä että jo lapsetkin ovat tietoisia tojon tilanteesta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huippuuu kirjoitti:

Mikä on optimismin huippu ?






















































Uusi Anvensis moottoritien ohituskaistalla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu