Hei, Zonette,

Kysyisin sinulta rakkausasiaa, näkyykö minulle tulevaisuudessa miestä kumppaniksi.
Jos näkyvissä, niin minkähänlainen mies olisi tulossa?
Kiitos paljon.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tässä on pyrkimässä suraasi mies josta et oikeen pidä joudut pitäämään puoliasi hänen suhteenssa.Ole vahva älä anna hänen sekoittaa elämääsi.Tässä syksymällä sinun elämääsi on tulossa mies jonka kanssa olette kokoeneet samoja asioita elämän varrella.Hän on vaaleahkomies kauppaalalla oleva henkilö uskon että teillä synkaa hyvin yhdessä.Zonette

Äänestä

Kiitos paljon Zonette! Minuun onkin yrittänyt saada kontaktia eräs mies, josta en todellakaan pidä. Häntäköhän tarkoitit, tummaa vanhempaa miestä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vipinäää kirjoitti:

Kysyisin sinulta rakkausasiaa, näkyykö minulle tulevaisuudessa miestä kumppaniksi.
Jos näkyvissä, niin minkähänlainen mies olisi tulossa?
Kiitos paljon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu